Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bateria do cm.032a


Recommended Posts

Nadszedł czas by wymienić baterie w moim cm.032a, i tutaj jest problem jaka wybrać. W kolbie jest mało miejsca i nie wiem jaka bateria się zmieści. prosze o jakieś linki. Przydała by się też ładowarka. Dziękuje za pomoc

 

PS. używałem "szukaj" ale nic nie znalazłem, jeśli taki temat był prosze o link

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jeszcze jedno otóż bateria właściwei jest do kolegi, on ma problem z repliką bo załozył teraz do repliki sprężynę m125 (wcześniej była na stocku, krakmani wymienili mi na m90, bo tak chciałem). I chce oddac strzał, 1 replika strzeliła normalnie aczkolwiek z marnym zasięgiem. Później trzeba było dwa razy pociągnąć za spust aby oddać strzał też marny, następnie tylko takie ,,tyk'' i koniec.

 

Moim zdaniem to wina baterii, dlatego pytam czy ta co podałem jest good i co myślicie o tej sytuacji?

 

Podam parametry baterii stockowej kolegi: 9,6V 1200mAh

Edited by KamilKO
Link to post
Share on other sites

Silnik może dobry, ale wiesz, zawsze coś się może zdarzyć, mi poszedł silnik G&G, ale te ostatnio padają. Tak czy inaczej, jeśli masz możliwość, to sprawdź najpierw replikę z inną baterią. Potem się zastanów nad silnikiem. Powiem Ci tak: Miałem m100 wymieniłem na m120 i silnik się niesamowicie męczył. potrzebował całej sekundy na batce 9.6, żeby strzelił.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...