Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mogli bycie mi doradzić co mógłbym ulepszyć w takiej broni:

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_031-591.html

Mam ją już od wakacji i wymieniałem tylko gumkę hop-up i czuję pewien niedosyt że jednak mogła by strzelać mocniej, celniej itp :P

 

 

Ps. Proszę byście pisali co wymienić zamieszczali linka (najlepiej z taiwanguna) i co zyskam po takiej przeróbce. Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

precka SRC, sprężyna Guardera 130, łożyskowana prowadnica sprężyny i bateria li-pol 11,1V. W sumie 240 zł i mam rzekomo 455 fps.

Precka SRC porażka ledwo poprawia osiagi . li-pol niepotrzebny

chyba że chcesz dużego rofa a jak nie to 9.6 wystarczy .

Link to post
Share on other sites

Ale ja ostatnio dość często strzelam się na obronę/atak budynku więc raczej te 455 fpsów to trochę będzie za dużo. Myślałem bardziej nad precyzyjną lufą czy czymś tego typu by zwiększyć celność i zasięg czy coś bardziej pod to. Chciałbym zwiększyć fps max do 420-430 fps raczej nie więcej.

 

Ps. Nie znam się jeszcze za bardzo na ulepszeniach więc proszę abyście obok części którą mógłbym wymienić pisali co mi ona doda. Z góry dziękuję i sory że tak wybrzydzam.

Link to post
Share on other sites

Ale ja ostatnio dość często strzelam się na obronę/atak budynku więc raczej te 455 fpsów to trochę będzie za dużo. Myślałem bardziej nad precyzyjną lufą czy czymś tego typu by zwiększyć celność i zasięg czy coś bardziej pod to. Chciałbym zwiększyć fps max do 420-430 fps raczej nie więcej.

 

Ps. Nie znam się jeszcze za bardzo na ulepszeniach więc proszę abyście obok części którą mógłbym wymienić pisali co mi ona doda. Z góry dziękuję i sory że tak wybrzydzam.

 

jak już otworzysz gb to stracisz gwarancje teoretycznie już nie dużo jej masz ale zawsze :)

po otwarciu wypadało by ze springiem wymienić łożyska i podkładki żeby to wszystko lepiej chodziło

i nie rozpadło się przy większym rofie :)

 

kup narazie dobra lufę i kulki to naprawdę sporo Ci da

a gb cymy chodzą dłużej nie ruszane :) sam mam te replikę

w sumie szkoda w nią pakować jakaś większą kasę

lepiej powoli odkładać na coś lepszego ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...