Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomocy! Tania Replika do 200zł ( elekrtyk )


Recommended Posts

:bialaflaga:

Te "repliki" to szit, taniemilitaria również. Te z airshitguns też są shitem i to w dodatku niedostępnym.

 

Jak koniecznie chcesz elektryka, to sobie kup klocka cymy

http://www.taiwangun.com/pistolety_maszynowe-aeg/replika_pistoletu_cm_030_cm-262.html

 

Nic lepszego w tej cenie NIE MA, poza używkami wątpliwego pochodzenia.

 

@Gregoriian: przekroczy 10m, jeśli umiesz się dobrze zamachnąć :hahaha:

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

O ile w ogóle w przypadku tych "replik" można mówić o czymś takim jak zasięg.

 

Do autora tematu - warunkiem, podstawowym i niezaprzeczalnym, aby elektryka można było nazwać elektrykiem, żeby istniało coś takiego jak osiągi czy wytrzymałość - jest metalowy gearbox wewnątrz repliki. To jest minimum. Na Twoje nieszczęście - długie repliki z metalowym gearboxem zaczynają się od 300 złotych i ani złotówki taniej. Najtańszą obecnie dostępną repliką tego typu, a zarazem najlepszą w swoim przedziale cenowym jest CM.028, które kosztuje około 340 złotych.

 

Jeśli koniecznie chcesz mieć elektryka i masz na to 200 złotych - możesz kupić CM.030. Jest to elektryczny pistolet, który ma metalowy gearbox i zasięg na poziomie 20-25 metrów. Na replikę główną się on mało nadaje, ale gdy tylko kupisz potem normalnego AEGa, to ten elektryczny pistolet świetnie sprawdzi się w roli boczniaka.

 

Jeśli nam nie wierzysz - nie wierz dalej. Twoje pieniądze i Ty się przekonasz dlaczego nie polecamy replik takich, jak podałeś. :)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

O, to będzie lepsze: http://allegro.pl/mozg-anatomia-czlowieka-puzzle-4d-nowosc-wys24h-i1500353859.html

 

Szkoda tylko, że atrapa :happy:

 

A na serio to to przeczytaj:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/55683-zanim-napiszesz-przeczytaj/

A potem kup jakiegoś shotguna.

 

 

NIEEEE!!!

 

Niektórym nie wystarczy widać raz napisać...

 

 

Ale nie rozumiesz tego, że on nie chce zasięgu 1000m? Woli utopić pieniądze w gównie, a Wy wszyscy jak zawsze się musicie wymądrzać ;/

 

Wideo: kup elektryka z pierwszego linka, jaki podałeś i skrobnij reckę, a ich dalej nie słuchaj.

Link to post
Share on other sites

No, uwierz im oni wiedzą co piszą. Kiedyś kupiłem na militaria.pl "super" kałacha za 170 zł...

Jakie to było badziewie! Na gołą skórę jak dostałeś z 5 metrów to ledwo co poczułeś, po roku tak się rozwalił, że nawet jeśli kiedyś kulki latały po może 10 m teraz nie dolecą do 3.

Dozbieraj do cm.028, koledzy ją mają, naprawdę w tej cenie nic tańszego nie znajdziesz. Do 200 to tylko shotgun lub ta cymka o której inni pisali. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ale nie rozumiesz tego, że on nie chce zasięgu 1000m? Woli utopić pieniądze w gównie, a Wy wszyscy jak zawsze się musicie wymądrzać ;/

 

Wideo: kup elektryka z pierwszego linka, jaki podałeś i skrobnij reckę, a ich dalej nie słuchaj.

 

Lesio zgadzam się z tobą. Mi wystarczy zasięg od 35-60 m. Ten CM.028 nawet dobry i myślę że go kupię, ale na razie muszę uzbierać kasę na to... a z tymi jak to ujęliście " karabinami snajperskimi" to właśnie chodzi o to żeby tylko pojedynczy ogień był.

Link to post
Share on other sites

Nie bierz takich "elektryków" za 200zł. Mój kolega ma taką Emkę jaką podałeś na początku i strzela na 15m... lufą podniesioną pod kątem 45 stopni. Taniej "snajpy" również nie polecam. Jestem "szczęśliwym" posiadaczem l96a1 od AGM i wrzuciłem w to już około 600zł swoich oszczędności a poprawy nie widać. Bierz w ciemno Cm.028 (nie polecam z opinii innych wersji ze składaną kolbą) lub Cm.031 później dokup sobie precke , gumke + komora i będziesz zadowolony. Jeśli chcesz coś o wyglądzie wspomnianej "snajpy weź Cm.032. Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłem.

Link to post
Share on other sites

Posłuchaj. Z cm028 też możesz pluć pojedyńczymi pestkami.

 

Zamiast wydawać kasę na elektryka + snajpę, to kup porządnego elektryka (200zł na elektryka, 200zł na snajpę, czyli mamy 400zł na elektryka. Akurat na cm028 i ochronę oczu).

 

Sam się napaliłem na snajperkę, ale jest to drogi interes i mało przydatny. Żeby snajpa miała jakiś konkretny zasięg (kiedy to już elektryk ma problemy z trafieniem Ciebie) to musisz wybulić dużo.

A jeżeli nie zależy Ci na zasięgu to nie kupuj snajperki. Zanim to przeładujesz po strzale, to pierwszy lepszy elektryk zasypie Cię gradem kulek. Nic tylko zrazisz się do AirSoftu...

Link to post
Share on other sites

Właśnie, ja za to gówno : http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152194433-M187A-Sprezynowy-karabin-snajperski.html dałem ponad 200 i jeszcze 100 za lunetę. I co? Cyma 028 strzela 2x dalej 2x mocniej i kurde celniej! Ale ok, możesz nas wysłuchać i kupić to z pierwszego linku. Naprawdę, aluminiowa lufa i full plastik to super karabin. To nic, że rozleci Ci się po 2-3 partyjkach i potem znowu będziesz musiał wydać kolejne 200 i wyjdzie drożej niż za cymkę. Zrobisz jak będziesz chciał.

Edit: Napisałem trochę za późno bo zapomniałem o tym, że piszę ten post :D

Edited by engray
Link to post
Share on other sites

Posłuchaj. Z cm028 też możesz pluć pojedyńczymi pestkami.

 

Zamiast wydawać kasę na elektryka + snajpę, to kup porządnego elektryka (200zł na elektryka, 200zł na snajpę, czyli mamy 400zł na elektryka. Akurat na cm028 i ochronę oczu).

 

Sam się napaliłem na snajperkę, ale jest to drogi interes i mało przydatny. Żeby snajpa miała jakiś konkretny zasięg (kiedy to już elektryk ma problemy z trafieniem Ciebie) to musisz wybulić dużo.

A jeżeli nie zależy Ci na zasięgu to nie kupuj snajperki. Zanim to przeładujesz po strzale, to pierwszy lepszy elektryk zasypie Cię gradem kulek. Nic tylko zrazisz się do AirSoftu...

 

 

Trochę źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to że wybrać albo elektryka albo snajpe... a poza tym już mówiłem 60-65 m nie musi być jakaś snajperka za 2000 albo karabin szturmowy na CO2 co walą po kilkaset m, z tego co widzę większość osób radzi ten CM.028 więc możliwe że właśnie go będę kupował. A i jak coś, nie wiem jak ty ale jak bym miał snajperkę to nie stawał bym na środku linii ognia tylko gdzieś bym się ukrył i zdążył przeładować.

Edited by Wideo
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...