Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-10 czy ASK204


Recommended Posts

Mam RK -10 od roku i oto co jest w niej na nie: słabo trzyma się osłona zatrzasku kolby z prawej strony (uwaga przy dokręcaniu bo za długa śrubka można zablokowac selektor ognia, lub uszkodzić GB), słabo trzymajaca się śruba selektora ognia (dokrecic kombinerkami i będzie ok), w moim stockowa bateria zdechła w miesiąc po zakupie (ale widze w tym raczej wine beznadziejnej łładowarki i własnego niedbalstwa). A teraz co na tak: celność, siła ognia, wytrzymałość, i ogólnie jako pierwsza broń w stocku jest wystarczający. A za dowód wytrzymałości niech będzie fakt że wypierdzieliłem sie na niego (a chudy to ja nie jestem) i skończyło się jedynie na obitych żebrach i zadrapaniu na replice. Osobiście RK-10 polecam.

Link to post
Share on other sites

jeśli masz około 500 zł, a chcesz kupić ASK(530zł) to musisz się liczyć z kosztem dodatkowych powiedzmy 100-150 zł na akumulator bo ten co dają ma arcyśmieszne 800 mah

i na nim długo nie pociągniesz. koledzy dobrze mówią. RK nie będzie zły, za to 0.48 to już jest chińskie cudo. Pomyśl także nad tańszym AK od cymy (0.28)

jest tani w miarę dobry, wytrzymały i możesz się o coś jeszcze pokusić, na przykład aku. NiMh'owy bo dodają dość przestarzałe NiCd z efektem pamięci :/

Edited by Julian257
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...