Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który z tych pistoletów na początek ?


Recommended Posts

Cześć , ostatnio odkryłem ASG i mam wielką chęć się nim zająć na poważnie . Na początek , dopóki nie mam ukończonych 16lat chciałem zakupić pistolet do nauki strzelania , aby jak przyjdzie "mój czas" żebym był gotowy =P

Znalazłem dwa fajne pistolety :

 

http://www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_gg_mk23_special_operations_%2814763%29_p5698.xml?cat=124

 

http://www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_co2_cz_75d_compact_%2815564%29_p5693.xml?cat=124

 

Czy są one warte swoich cen ? Oraz który jest lepszy ? Czy są one powtarzalne (być może głupie pytanie, ale jestem na prawdę zielony w te sprawy)

Osobiście bardziej podoba mi się CZ75 bo jest na CO2 oraz 413 fps'ów , a to chyba dość dużo =) .

Nie znam się zbytnio , więc nie wiem czy to jakiś dobry producent. Proszę o Pomoc ! :-]

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz kupować pistolet to weź taki, który po kupnie lepszej repliki będziesz mógł wykorzystać jako broń boczną.

CZ odpada - za dużo fps

O SOCOMIE masz temat: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/13922-stti-socom-mk23-assain/

Od siebie dodam tylko, że ten tłumik to atrapa, a replika nie ma blow-backa.

 

Ja bym raczej na twoim miejscu kupił M9 KJW:

http://www.taiwangun.com/pistolety_gazowe/replika_m92f_m9_heavy_weight_gas_pistol_kjw-13.html

FPS w sam raz, ma BB, istnieją części zamienne.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Dlaczego za dużo fps'ów ? Myślałem, że im więcej tym lepiej xD Ten w linku co mi podałeś również wydaje się fajny, tylko on jest na green gas , a z tego co wyczytałem na CO2 są lepsze (tzn. większa moc, zasięg, możliwość grania przy niskiej temp. oraz ekonomiczniej :P )

Link to post
Share on other sites

Tym pistoletem z 40 m w stodołę nie trafisz, a z bliskiego dystansu będzie ała. Wysęp od rodziców półtorej stówy i kup glocka Ksc-Kwa - w cholerę części zamiennych, tryb auto, bb, rozbieranie jak w ostrej i inne bajery ... no i bezpieczne 290 fps :wink:

 

Ewentualnie M9 kjw, ale to już nie to ...

Link to post
Share on other sites

nie bo jesli np nabijesz maga power gazem guardera to hammer nie bedzie w stanie zbic zaworu... Dodatkowo replika skruci swój żywot. KJW z tego co wiem to klon TMa wiec o czesci zamienne nie jest trudno a z ksc/kwa to bierz cos z system7/ns2 bo staresa zawodne

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

miałem stycznośc z jednym modelem, po 8k przebiegu pojawiło się pęknięcie na zamku, jednak dalej hula. BB bardzo przyjemnie kopie ;)

magi są, kosztują około 80zł

przy przyjaznej temperaturze powinienes wystrzelic około 3pełne magazynki.

Link to post
Share on other sites

A ja ci skromnie doradzę cm.122.kupiłem go sobie dla zabawy (może kiedyś się przejadę na jakąś strzelankę z nim) nie musisz się bawić z gazem, jak bateria się wyładuje to po prostu do ładowarki wpinasz i po problemie, a po wyjęciu z pudełka, nie ładując wystrzeliłem już dobre 10 magów i dalej strzela. Moc (fps) może nie za duża, ale za to jest celna. Dzisiaj sprawdzając w piwnicy to z 11m bez większego problemu trafiam w paczkę papierosów. A jaki jest zasięg skuteczny maksymalny ? tego jeszcze nie sprawdzałem ale strzelając z okna mogę z ręką na sercu powiedzieć że na 25m leci jeszcze prosto :). I dodam jeszcze, ma auto... to jest dopiero zabawa :D.

ps: to mój pierwszy post więc witam wszystkich na forum.

Edited by Bolesław
Link to post
Share on other sites

a to niby dlaczego ? Chyba większość AEG nie ma BB to dlaczego akurat klamka ma mieć ? Tzn chyba że mają to przepraszam, z chęcią się dowiem więcej o większych replikach. Dodam tylko że mi kompletnie nie brakuje BB :).

Edited by Bolesław
Link to post
Share on other sites

Postanowiłem , że kupuję tą Berettę + 1litr GG + kabura + kulki :P

 

A tak już poza tematem pistoletów , myślicie że ten http://www.taiwangun.com/karabiny_snajperskie/002-olive_style_agm-788.html model może być ? czy to jakiś shit ? O tej firmie jeszcze nie słyszałem , ale skusiły mnie niezłe parametry , poza tym już rozglądam się za jakimś "większym" gun'em na przyszłość =]

Link to post
Share on other sites

Kolego, za 500 zł, ba nawet za 1000 nie będziesz miał porządnej, kompletnej snajperki. Ja też się napaliłem na bycie snajperem i co? Strzela ona 2x bliżej niż cyma 028, i to jeszcze snajperką serii nie walniesz...

Ogólnie zanim Ty przeładujesz, przeciwnik z dajmy na to cymką 028 zasypie Cię serią.

Edited by engray
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...