Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sklep internetowy www.airsoftextreme.pl


Recommended Posts

Na wakacje chciałbym sobie kupić jakąś emkę. Czytałem o M4A1 III Generacja JG i z waszych opisów jest bardzo dobra, więc zadecydowałem,że jeśli uzbieram odpowiedzią ilość funduszy to zakupie takową. Nasuwa się jednak pytanie: Co z tym airsoftextreme'em? Podobno zły sklep i nie warto mu ufać, ale chyba jako jedyny ma emeczkę na stanie i zastanawiam się, czy inwestować u nich. Jeśli ktoś ma doświadczenia związane z tym sklepem, albo znajdzie ten sam karabinek w innym sklepie internetowym to proszę, żeby się wypowiedział. Linki mile widziane ;) Oczywiście jeszcze lepiej jeśli ktoś znalazłby w innej cenie, tzn. mniejszej, ten karabinek, albo lepszy. Nie chodzi o fpsy, nie musi być ich dużo interesuje mnie solidność wykonania i żywotność repliki. To tyle Z góry dzięki za odpowiedzi! Podzrawiam :)

 

Podaje linka do karabinka: http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-307-M4A1-III-Generacja-replik-JG-JGF6604-.html

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie, to na razie odpada kupno, znajdę gdzie indziej to sobie kupię, dzięki i podzrawiam! :)

 

PS. jak ktoś ma adresy stron z tym modelem to niech pisze. ;)

 

 

To juz lepsze?

http://www.gunsport.pl/product-pol-307-M4A1-III-Generacja-replik-JG-JGF6604-.html

Kupilibyście to na moim miejscu?

Edited by Lafayette
Link to post
Share on other sites

Dla mnie warto, tylko spytaj się dokładnie o szczegóły jaki przebieg jaki stan części wewnętrznych najlepiej jakby zdjęcia każdej części z osobna porobił...

Bo, ze karabin był serwisowany i smarowany to, każdy na allegro wpisuje. I pamiętaj kupujesz używkę zakładasz z góry, że bateria jest do wymiany.

 

pozdrawiam: zajaszcze

Link to post
Share on other sites

To już powiedziałeś ty, zrób tak jak kolega zajaszcze napisał.

Poproś o fotki z wnętrza, wtedy okaże się stan wewnętrzny.

batka jest mało istotna, na alledrogo można dostać lipo albo NiMh za małe pieniądze, raczej skup się na eMce, ona stanowi podstawę.

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki. E-mail kilka godzin temu poszedł do tego kolesia z Allegro. Powiedzcie jeszcze jaki "przebieg" jest stanowczo za duzy a jaki może być. Nie jestem świadomy tego, czy 2tyś albo 5 to dużo czy mało ;) Jakby ktoś mógł rzybliżyć mi to to byłbym wdzięczny ;)

Link to post
Share on other sites

A skąd wiesz że replika ma faktycznie te 10k przebiegu? Może sobie koleś napisać nawet że wystrzelił 2 kulki, lub wcale a tego nie masz jak sprawdzić. Dopiero po zakupie możesz sprawdzić zużycie elementów.

Edited by harasim
Link to post
Share on other sites

Mówie, że czekam na odpowiedź, której do tej pory nie dostalem... Mam dostać zdjęcie GB od środka to wam dam do "ekspertyzy" to zobaczycie zużycie elementów;) Teraz chciałem się tylko zorientować, ile to dużo ile mało itd ;)

Edited by Lafayette
Link to post
Share on other sites

Hmm... Chyba mnie koleś olewa... Nie odpisał do tej pory od wczorajszego południa, może nie miał czasu, ale ja już nie mam zamiaru czekać. Znalazłem kopię karabinka wyjściowego od JG : http://airsoftshop.pl/9,karabinek-m4a1.html Raczej na nią się zdecyduje ;) jakby mógł ktoś potwierdzić, że to samo co to to byłbym wdzięczny: http://www.gunsport.pl/product-pol-307-M4A1-III-Generacja-replik-JG-JGF6604-.html Nie kupi na gunsporcie bo podobno shitowy sklep ;) Dzięki wszystkim za pomoc i życzę Radosnych Świąt!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jest!!! Dostałem maila od gościa:

 

Witam

Używana przez ok. 2 lata, ale mam ok. 15 szt. replik, więc kilka razy używałem. Ciężko stwierdzić jaki przebieg. Załóżmy 10 000 tysięcy?

Serwisowana i smarowana systematycznie w serwisie.

Na samym początku kolega zawodowo mi ja pomalował, trochę jest odrapana.

Jest po serwisie i wszystko jest ok. wymieniona gumka tak jak w opisie aukcji. Nie pamiętam wszystkiego o każdej replice. Dlatego odwołuje się do aukcji. Tam sa same pewniki.

To jest Tokyo to strzela prosto. Mówi się plastik fantastik, ale dla mnie najlepsza firma.

Cena niska ale tak wyceniam swoje repliki po przebiegu 2 letnim.

 

Pozdrawiam

Staszek Bogulak

 

Zdjęcia tylko zewnętrzna wysłał, jest pokazana batka i karabin ogólnie, żadnych ze środka zdjęć nie dostałem, może go jeszcze nie rozbierał??

Edited by Lafayette
Link to post
Share on other sites

Hmm... Znalazlem coś lepszego ^^ : http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=1516

 

co o tym myślicie? Metalowe body, to nie plastik w koncu no i ten blow back :)

 

silnik Advance Custom Motor współpracujący z bateriami o napięciu do 12V

- wzmocniony szkielet gearboxa

- stalowy, węwnętrznie polerowany cylinder

- kierunkowa głowica tłoka

- sprężyna M105 o nieregularnym skoku

- wzmocniony tłok

- stalowe zębatki z pięcioma zapadkami przeciw powrotnymi

- mosiężna, uszczelniona dysza

- lufa wewnętrzna 6,08mm ze stali nierdzewnej

 

To też brzmi nieźle ;) Poza tym jest dostępny :D

 

Moglibyście mi do tego polecić jakąś ładowarke i batke? Góry dzięki :)

Edited by Lafayette
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...