Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-47 cm. 039 full metal


Recommended Posts

Witam, jestem nowy w sprawach asg jak i na tym forum, ale przejdźmy do rzeczy juz troche czytałem o asg. co chwile wybierałem sobie jakiś model i za chwile go zmieniałem na jakiś inny na czytałem się dosyć sporo o firmie cm. że chińska firma ale maja dobre repliki, a wiec moja ostateczna decyzją jest jakis ak-47 zastanawiałem sie nad tym http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_039c_full_metal-1143.html ale nigdzie nie znalazłem opinii na jego temat, tak więc proszę o opinie ludzi którzy go trzymali, macali, strzelali. Możecie mi jeszcze jakieś polecić oprócz tego :). z Góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Witam, jestem nowy w sprawach asg jak i na tym forum, ale przejdźmy do rzeczy juz troche czytałem o asg. co chwile wybierałem sobie jakiś model i za chwile go zmieniałem na jakiś inny na czytałem się dosyć sporo o firmie cm. że chińska firma ale maja dobre repliki, a wiec moja ostateczna decyzją jest jakis ak-47 zastanawiałem sie nad tym http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_039c_full_metal-1143.html ale nigdzie nie znalazłem opinii na jego temat, tak więc proszę o opinie ludzi którzy go trzymali, macali, strzelali. Możecie mi jeszcze jakieś polecić oprócz tego :). z Góry dzięki.

 

 

a co ty chcesz AK czy jakąś przeróbe z CHIN??

kup se człowieniu ak-47 s cm 028 na start i oczy wiscie ochrone oczu wymien gumke hopsiup i sie bawisz w ASG

Link to post
Share on other sites

a co ty chcesz AK czy jakąś przeróbe z CHIN??

kup se człowieniu ak-47 s cm 028 na start i oczy wiscie ochrone oczu wymien gumke hopsiup i sie bawisz w ASG

czemu przeróbkę ma lepsze częsci z tego co wynika z opisu jest cala z metalu a co powiesz na cm. 048, a pozatym nie umie mzakladac tych calych gumek hop up ;D

Edited by amekkk
Link to post
Share on other sites

Zamiast inwestować w ta replikę to tak jak GoRg pisze kup na start cm 0.28 i zainwestuj w jakieś dobre okulary żeby oka nie stracić w pierwszy dzień.

Co do repliki miałem okazje ja trzymać ale mi nie podoba się zbytnio :excl:

niechce 0.28 nie podoba mi sie jest słabsza, plastikowa i wogle brzydka ;p

Link to post
Share on other sites

niechce 0.28 nie podoba mi sie jest słabsza, plastikowa i wogle brzydka ;p

 

0.39 jest znalowa, ze starej serii na bazie 0.36. I brzydka, nie wiem jak mozna polaczyc koble od m4 (ktora lubi sie lamac, a dokladniej zawias) z AK... profanacja, ale kto co lubi. Dolozyl byc 100 ktora masz przeznaczyc na precke i kupil bys 0.48 ktora jest dzielem chinskiej sztuki.

Link to post
Share on other sites

Cm.028 kupujesz jak masz 350 zł nie 650 :[ Nauczcie się. Rozumiem, że widząc dwie, trzy repliki w życiu w tym cm.028 polecacie ją z całego serca, ale wybaczcie, są lepsze.

 

Wracając do tematu, jak masz dość kasy, weź najlepiej cm.048 czy tam pochodne modele. Ktoś kiedyś tu pisał, że w Cm.039c jakaś część strasznie lata. Pół Beryl to fajna rzecz, ale lepiej przerobić to samemu, przynajmniej nie będzie potem zawodu, że coś się chybocze.

 

Ochrona oczu standardowo - Uvex, Bolle, Ess i parę innych balistycznych ... Jak masz jakieś pytania dotyczące ochrony oczu wal na priv, pomogę :]

 

Cm.040c też może być - ważne, że ma stalowy korpus, który nie pęka z kaprysu w zimę.

Edited by MarinesPL
Link to post
Share on other sites

W moim cm039c nic nie lata, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dla mnie nie jest ważne jak co 'wygląda' i czy coś jest profanacją, ale uwierzcie mi wole regulowaną kolbę, którą mogę sobie regulować od dwóch prętów AKMSowych czy za dużej (jak dla mnie) kolby AKM. Dla ciekawskich moja replika ma ponad 3 lata.

Link to post
Share on other sites

Cm.028 kupujesz jak masz 350 zł nie 650 :[ Nauczcie się. Rozumiem, że widząc dwie, trzy repliki w życiu w tym cm.028 polecacie ją z całego serca, ale wybaczcie, są lepsze.

 

Panie MarinesPL. Przypominam Panu, że jest Pan jeszcze w gronie zielonych, a o ile dobrze mi wiadomo, zieloni są od zadawania pytań, a nie od odpowiadania na nie

Link to post
Share on other sites

No ale ma rację przecież, to niech radzi.

 

Chcesz coś dobrego i nie do zajechania, to kup sobie cymę 048, a będziesz mieć karabin na lata. Zewnętrznie lepiej wykonany, a jak zechcesz sobie coś wymienić, na przykład chwyt, to będziesz mieć mniejsze problemy niż z 039. No i 48 nie dość że lepsza, to jeszcze tańsza.

Link to post
Share on other sites

No ale ma rację przecież, to niech radzi.

 

Chcesz coś dobrego i nie do zajechania, to kup sobie cymę 048, a będziesz mieć karabin na lata. Zewnętrznie lepiej wykonany, a jak zechcesz sobie coś wymienić, na przykład chwyt, to będziesz mieć mniejsze problemy niż z 039. No i 48 nie dość że lepsza, to jeszcze tańsza.

a co sadzisz o cm.040 ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...