Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

shotgun 003 AGM - w którym sklepie dostępny


Recommended Posts

To replika w rękach mojego kolegi z tego sklepu zmaterializowała się w magiczny sposób. Zakupił ją osobiście. Rudy1002 nie rób ze mnie ignoranta.

Zdaje sobie sprawe z opinii o sklepie, dlatego jeśli coś tam kupuje jak np. shellsy ostatnio, to robie to za pośrednictwem kogoś znajomego.

Da się nabyć tam tą replike, oczywiście zalecany zakup osobiście albo za pobraniem.

Link to post
Share on other sites

Kolego ifektius, czy zdajesz sobie sprawę, że my chcemy tylko ochronić pomadora przed bezsensownym wydaniem pieniędz, skoro i tak najprawdodobniej zostanie oszukany przez ten sklep? Osobiście uważam, że kupowanie na airsoftextreme to loteria, czy Ci przyślą, czy nie.

Link to post
Share on other sites

Zdaje sobie sprawe z opinii o sklepie, dlatego jeśli coś tam kupuje jak np. shellsy ostatnio, to robie to za pośrednictwem kogoś znajomego.

Da się nabyć tam tą replike, oczywiście zalecany zakup osobiście albo za pobraniem.

Przecież on napisał, że nie chce kupić kurierem za przedpłatą (niezłe szaleństwo). Co nie zmienia faktu, że i tak uważam, że kupowanie w airsoftextreme to zły pomysł. No, ale Twój wybór ;)

Edited by engray
Link to post
Share on other sites

Postawcie się w sytuacji kolegi, już nawet nie wnikam, że temat jest o dostępności tej repliki, a nie kupowaniu jej. Zależy mu na kupnie podanej repliki, jeśli ja miałbym aż takie chęci na jakąś rzecz/zabawke, to spróbowałbym ją nabyć w jakikolwiek sposób. Dlatego nie rozumiem ponad połowy postów, w których znajduje się 'płacz' na temat tego sklepu, bo nie tego się tyczy ten temat, a wystarczyłoby, żeby jedna osoba napisała, żeby tam nie kupować i reszta powina przestać kwękać( co i tak jest mało prawdopodobne). Jeśli ma możliwości, to się pofatyguje kolega na miejsce i zdobędzie zabawke, o którą mu chodzi i osiągnie założony cel.

Prosiłbym, zeby niektórzy użytkownicy najpierw czytali i przemyśleli co chcą napisać, a później wyżalali się na forum.

Edited by infektius
Link to post
Share on other sites

infektius, słuchaj się lepiej Harasima i wywnioskuj o co mu chodzi. Między innymi o to aby nie wspierać dalej zakupami ten sklep bo to jeden wielki chłam ,więc nie wmawiaj chłopakowi żeby nawet za pobraniem brał bo dużo było przypadków co przysłali odpustową zabawkę... i daruj sobie ,że można paczkę sprawdzić. Ogólnie to lepiej wykreśl nazwę Sam-Wiesz-Czego z głowy.

Link to post
Share on other sites

Kolejny kolega, który mnie nie zrozumiał. Nie wmawiam nikomu niczego. Ale jeśli mu zależało na tej replice, to znalazłby sposób, żeby ją nabyć.

Mnie osobiscie nie interesowało to, że wspieram sklep kupując u nich shell'sy do mojego shotguna, bo zależało mi na tym, żeby je miec. Nie mogłem ich znaleźć w rozsądnej cenie gdzieindziej, dlatego wydałem pieniądze tam. Jesli nadal się nie rozumiemy, to przykro mi.

Albo zakup osobiscie, albo kurier za pobraniem, ze sprawdzeniem zawartości. Można tak robić, jeśli nie zgodzi się kurier to nie musisz paczki przyjmować.

A najlepsze jest to, że ten temat nie jest o opiniach, tylko o dostępności danej 'zabawki'.

 

pozderki.

Edited by infektius
Link to post
Share on other sites

Człowieku ogarnij... po co ma się pakować i później użerać się bo nie to przysłali. Czas to tez pieniądz. A ,że mają dostępne na necie nie znaczy ,że to mają. Poczytaj wszystkie tematy o tym sklepie...

I gunsport to to samo prawdopodobnie to airsosftextreme. Również odnoszę do działu ze sklepami.

Link to post
Share on other sites

Od siebie tylko powiem dla jasności. Ja doradzam kupić osobiście. Drugą opcją jest sprawdzanie paczki za pobraniem przy dostarczającej to osobie. Druga opcja jest podobno tak samo skuteczna jak pierwsza, ja osobiscie z tego nie korzystam. Znowu puchniesz kolego, tylko ten czas, którego wartość ująć chcesz w pieniądzu jest opłacany przez sklep. Odbiorca nie płaci, czyli nie ma straty w pieniądzu. Chyba, że mówisz o zamrożeniu kwoty potrzebnej zapłate w "skarpetce pod łóżkiem". Ma to wielki odcisk na gospodarke państwow jak i prosperowanie gospodarstw domowych.

 

ps. Gunsport to to samo można poznać po adresie.

Edited by infektius
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...