Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns


Recommended Posts

Witam

Jestem początkującym graczem, i mam pytanie.Czy warto kupic coś w sklepie Airsoftguns? Słyszałem wiele złych opinii o nim (był nawet pozew do sadu chyba), ale mi chodzi o odbior osobisty bo jestem z warszawy. Myslicie ze bezpiecznie byłoby tam coś zamowić i samemu to odebrac? Kupiłbym w innym sklepie ale maja tam rzeczy ktore potrzebuje ale nie ma ich nigdzie indziej.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Broń mam i zamierzam kupic lepszą w ,,zbrojowni" ale chodzi mi o wyposażenie taktyczne np: kamizelka,hełm(bo jak grałem w paitballa i dostałem w czache z 3m to jakby ci ktos młotkiem przywalił xd) i maska,a w airsoftguns są spoko takie bajery i tanio wychodzi dosyc .

Link to post
Share on other sites

Dobrze,znalazłem na taiwangun nawet taniej to samo,tylko czy ktoś moze mi wytlumaczyc czemu przy kazdej masce,goglach napisane jest to:

UWAGA!

PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO WYKORZYSTYWANIA PODCZAS GIER TAKTYCZNYCH/WOJENNYCH/ASG.

Użycie okularów/gogli w grach taktycznych/wojennych/ASG stanowi wykorzystanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, zaś nabywca czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. Wszelkie uszkodzenia produktu powstałe w związku z takim jego użyciem nie stanowią podstawy do reklamacji (OSTRZEŻENIE: próby strzelania z 2 metrów replikami ASG(ponad 500 fps) wykazały, iż na skutek uderzenia kulki mogą pojawić się wgniecenia lub rysy na szkłach, może również dojść do uszkodzenia oprawek czyniącego produkt niezdatnym do jakiegokolwiek użytku).

Producent ani sprzedawca (KRAKMAN s.c.) nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia produktu powstałe w związku z wykorzystywaniem do w trakcie gier taktycznych/wojennych/ASG.

Producent ani sprzedawca (KRAKMAN s.c.) nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody na osobie lub w mieniu powstałe w związku z wykorzystaniem produktu podczas gier taktycznych/wojennych/ASG.

Ja to rozumiem tak ,ze w grach airsoftowych nie można uzywac masek i gogli co jest dziwne xd

chodzi im o to,że produkt moze sie zniszczyc?

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Po pierwsze nie kupuj tam chińskich gogli/okularów. Weź gogle ESS NVG (polecam kupić od użykownika zielona pantera, aukcje startują od 1 zł i kończą się zwykle na 50-60 zł) lub okulary UVEX I-VO. Jeśli boisz się o zęby to weź maskę z siatki typu STALKER, chociaż nieźle chroni dobrze założona arafatka. Hełm/kask jest niepotrzebny, wystarczy czapka, chociaż ja biegam bez niczego na głowie i wiele razy dostałem, a żyje i nie ma śladów.

 

Co do samego napisu - taki chwyt, że krakman nie odpowiada, jeśli ktoś sobie coś zrobi.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...