Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Planuje zakupić swoją pierwszą replikę. I tu pojawia się problem. Bardzo wnikliwie przeczytałem dział o II klasie replik jak i dział zielonych. Do wydania mam 350 zł. Tak wiem, że w tej cenie tylko cm.028 i narazie właśnie tę replikę planuje zakupić. Lecz ostatnio napisał do mnie kumpel, że może sprzedać mi prawie nie używaną nową replikę M4A1 JG 6604. Przeczytałem temat o tej replice i ludzie mówią, że jest dość dobra. Oczywiście replikę będę mógł obczaić, co nastąpi we wtorek. Dodam również, że z Cymy też strzelałem. Pomóżcie w wyborze. Plusy cymy to na pewno stała kolba, gdzie wejdzie większa batka jak i jej niezawodność. Plusy JG to wzmocnione części.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Plusy JG to wzmocnione części.

 

Pozdrawiam.

Co do tych plusów to nie zgodzę się. "Badałem" M4 od JG IIIgen. z M4 od BOYA obie eMki kupione w tym samym czasie, zostały rozłożone po około roku. Okazało się, że M4 od BOYA nie ma śladów użycia, zaś od JG ślady były widoczne prawie na każdej części, obie eMki oczywiście konserwowane.

 

Minusy eMki od JG - pękający GB (nawet na M110!) oraz po jakimś czasie zaczyna odlatywać szyna RIS z górnego body.

Jednak za 350zł to bym wziął :icon_biggrin:

 

Także pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...