Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czy KWA = ASG ?


Recommended Posts

Witam mam szybkie pytanko (mam nadzieje) czy KWA rowna sie ASG ( action sports games)? Chcialem kupic replike i w jednym sklepie ta sama jest pod nazwa KWA a druga identyczna pod ASG, jaka to roznica ? slyszalem ze firma KWA jest super i teraz nie wiem czy to to samo.. please help..

Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewien czy strzele głupote, ale ASG nie produkuje replik, sprzedają guny innych firm pod swoim logiem, dodajątylko swoje oznaczenia, inne pudło i podwyższają cenę.

Jeśli się mylę najmocniej przepraszam za wprowadzenie w błąd :)

Link to post
Share on other sites

ActionSportGames sprzedaje ze swoim logiem repliki rożnych producentów nie tylko KWA. I nie tylko oni, inne firmy w różnych branżach także stosują tą metodę np. Biedronka :hahaha:

Pawelo to ile według Ciebie mają kosztować repliki KWA?

Edited by memonic1
Link to post
Share on other sites

To moze ja pokaze na przykladzie,

 

Mam tu taka replike ktora jest w kategorii KWA/ASG

na stronce Zbrojowni

 

"Karabinek LMT Defender 4 Carbine produkcji ASG/KWA. Wykonanie na bardzo wysokim poziomie, zastosowanie stockowo wzmocnionego gearboxa oraz zębatek czynią tą replikę ciekawym modelem."

 

A np na militaria pl nie ma slowa o KWA w tym samym karabinku, jest poprostu o ASG (karabin ten sam).

 

czyli ze mam kupowac i sie nie bac ? :)

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo, repliki KWA/ASG są pierwszej generacji (inne łożyska i parę elementów) oraz produkują je w taiwanie. Repliki KWA USA do znalezienia na casg.pl mają surowszy test jakości, są nowszej generacji ... i to chyba tyle.

Edited by MarinesPL
Link to post
Share on other sites

Kolego- to są dwie różne repliki

 

ze zbrojowni- zwykła m4- dłuższa, lufa 14,5

od coyotów- skrócona lufa 10,5

 

ze zbrojowni wcześniejsza generacja, względnie przejściówka (gbox ma zarówno łożyska 8 jak i 9 mm)

od coyotów II gen (tylko łożyska 9 mm)

 

u coyotów dłuższa to ta

 

http://www.casg.pl/product-pol-985-Bezkonkurencyjne-KWA-USA-M4A1-Gen2.html

Link to post
Share on other sites

Przepraszam za jakość robiłem komórką mam padnięte źródła w cyfrówce. :bialaflaga:

Chodziło o to żeby widać było wzmocnienia , logo KWA i otwór w cylindrze, zębatki i spółka są takie same jak na zdjęciach 2 gen. komora hopa jest też nowego typu, ale łożyska są 9 i 8 mm.

Edited by memonic1
Link to post
Share on other sites

Po przeczytaniu dłuższego wątku w linku przedstawionym na KWA USA- przejściówka- czyli ostatni wypas I gen, ew pierwszy- II gen -:).

 

Naprawdę polecam kwausa.com. Duże forum z rzetelnym wspomaganiem dystrybutorów, działąmi kompatybilności części innych producentów (hopki, magazynki etc) filmikami (ostatnio jak ułożyć aku)- bezcenne

Edited by minimi
Link to post
Share on other sites

Old version is 2x9mm 4x8mm. You have gen 1.

Taka dokładnie padła odpowiedż od dystrybutora (KWA Staff) KWAUSA na pytanie o wersję. 9mm łożyska nie włożysz do szkieletu, jeżeli jest tam miejsce na inny rozmiar łożysk- nawet jeżeli różnica jest o 1 mm. Tym niemniej cała moja wiedza o KWA ogranicza się do info od dystrybutora KWA USA. Sam szukam info i obczytuję wszystko co się da tak więc wiedza moja jest rzekłbym- wtórna

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Panowie, żeby nie zakładać nowego tematu spytam się tutaj. Polecacie tą replikę LMT Defender 4 Carbine (http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_136&products_id=1272)? Mam zamiar ją kupić jednak wolałem się upewnić czy warto. Wcześniej zastanawiałem się nad ICS Universal jednak wyczytałem że KWA jest o wiele lepsze. Więc jak z tą repliką? Opłaca się?

Link to post
Share on other sites

U mnie wiele osób kupiło LMT i są bardzo zadowoleni. Znajomy z serwisu pokazał mi gearbox i jest to 2 generacja. Niedawno widziałem LMT po tuningu zrobione na stabilne 650 fps - być może niedługo opiszę jak to zrobiono na wmasg. Krótko mówiąc, możesz brać. Replika o niebo lepsza od ICS Universal.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...