Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń - pomoc


Recommended Posts

Witam, mam male pytanie odnośnie wyboru broni. Mógłby ktoś polecić mi jakis solidny karabin w miare dobrej firmy który nie rozpadnie sie po miesiącu (na tym najabrdziej mi zalezy :P) w ktorym nie trzeba też na początku zbytnio grzebać jako ze jestem nowy w asg i nie bardzo sie na tym znam chciałbym tego uniknąć.

Oczywiście jesli przy tym karabin moglby miec w miare dobre parametry (bedzie używany prawdopodobnie głównie w lesie) takie jak dobry zasięg i celność byłoby miło :wink:

Cena 1000-1100 zł

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie odpowiada ci m4 to polecam Sig'a 551/552 od ICS .Bardzo dobra replika.W stocku idealna na las(wersje mają ok 420fps).Kompaktowa dzięki składanej kolbie i rzadsza niż m4:)Dodatkowo zbrojownia ma bdb serwis który nie owija w bawełnę i jest naprawdę szybki.

Link to post
Share on other sites

Dzięki, ostatecznie zdecydowałem sie tak jak polecił kolega wyzej na Siga 552, tylko jeszcze mam male pytanie. Przeszukując forum nie trafiłem na odpowiedz więc pytam - jaka bateria najbardziej do tej repliki sie nada? Z ładowarką problemu nie powinno być, prawdopodobnie kupie IMAXA B6. M4 niestety przekracza moje mozliwosci finansowe ze wzgledu na koniecznosc dokupienia baterii i ladowarki, a od SG jest drozszy o 200 zl :P

Aha no i jak sprawa wygląda z magazynkami? Przejrzałem pare sklepow i wszystkie niestety magazynków do tej repliki aktualnie nie posiadają.

Edited by seklis
Link to post
Share on other sites

 

Przejrzałem pare sklepow i wszystkie niestety magazynków do tej repliki aktualnie nie posiadają.

 

Cześć,

sam szukam magów do Siga, w efekcie dowiedziałem się, że w Capri mają mieć na początku czerwca dostawę mid-capów MAGa.

Są relatywnie niedrogie (około 40 pln ) i z tego co czytałem pasują po lekkiej obróbce mechanicznej ;)

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Ok, żeby nie potrzebnie nie robić nowego tematu napisze tutaj. Mianowicie wystąpił (przewidywany w sumie) problem z doborem akumulatora do nowo zakupionego sg 552 ze względu na małą ilość miejsca przeznaczonego w replice właśnie na aku. Pytanie bardzo proste - jaką baterie da rade wepchnąć do front gripa i jeśli są to tylko pakiety Li poli to czy potrzebna jest wymiana wtyczki (lub czegokolwiek innego) aby zaczeło to jakoś działać?

Nie chce kupować w ciemno różnych baterii "bo wydaje mi sie ze to sie zmieści" i później zostawać z nieużywanymi akumulatorami. Tak więc jeśli ktos wie ewentualnie jaką baterię da rade upchnąć do tego nieszczęsnego Siga i chciałby sie tym ze mną podzielić - byłoby miło :)

Link to post
Share on other sites

Najlepiej by było podejść do sklepu modelarskiego i dobrać odpowiedni pakiet lipo, w większości sklepów montują wtyczki bez problemu.

PS. Jeśli kupujesz jakiekolwiek urządzenie techniczne sprawdź najpierw jak jest z dostępnością wyposażenia do niego, a unikniesz późniejszych kłopotów.

Edited by memonic1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...