Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boczniak do 300zł


Recommended Posts

Witam po raz kolejny.Nie mogłem znaleźć podobnego tematu więc piszę tutaj. Planuje niedługo zakupić replikę boczną którą mam zamiar używać w budynku. Niestety nie mogę się zdecydować na którą ponieważ na gaziakach się nie znam. W oko wpadły mi różne glocki które są u krakmanów. Zastanawiam się też nad repliką z gunfire a mianowicie http://www.gunfire.pl/product-pol-1152191233-DropZone-Colt-M1911A1-Full-Metal-EG723-.html. Nie wiem czy 240 fps nie będzie za mało i nie zawiedzie mnie zasięgiem jak zepsuje się broń główna w lesie i prędkością jaką leci kulka w budynku. Chciałbym się czegoś dokładniej dowiedzieć o tej replice bo nie mogę znaleźć o niej tematu. Mianowicie interesuje mnie: niezawodność, dostępność magazynków, zasięg, wytrzymałość, "kopiący blow-back". Jeżeli ta replika nie jest dobra to prosił bym o podanie jakiś innych propozycji najlepiej replik które są skonstruowane w całości z metalu. Cena do +/- 300 zł.

 

Pozdrawiam Paramonov.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...