Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń i google


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_44_168&products_id=7537&name=ESS_-_ICE_ONE_-_przezroczyste_-_0005

a co na nie powiesz dużo o tej firmie słyszałem czy znacie jakis filmik lub zdjęcia z testów uvex i-vo

Bardzo dobre okulary, sam posiadam podobne (inną wersję). Podobno lepsze, a niewiele droższe są ESS Crossbow, także dostępne na specshopie.

Link to post
Share on other sites

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_44_168&products_id=7537&name=ESS_-_ICE_ONE_-_przezroczyste_-_0005

jednak wybiorę te są jak dla mnie pewniejsze niż uvexy dużo czytałem o ESS a oczy ma się jedne.

mam też pytanie a konkretnie akcje strzelanek mogą się toczyć w budynkach gdzie nie ma światła i może być trochę ciemno czy okulary z przyciemnioną szybka będą dużo zmieniały ?

Link to post
Share on other sites

Dlatego dobrze by było zainwestować w gogle z łatwowymiennymi szybkami. Oczywiście każda dodatkowa szybka to następne koszty. Ale mamy tą zaletę że w teren zakładamy szybkę przyciemniającą , a w miejsca zacienione żółtą lub bezbarwną. I dlatego dalej będę namawiał na uvexy i-vo. Jak dotąd niesłyszłem zeby po trafieniu w i-vo uszkodeniu uległa szybka albo ramka.

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Witam odświeżę temat nowymi pytaniami

:hahaha: Podobne pytania zadawali inni adepci, jakbyś nie był tak leniuszkowaty, to na temat ochrony twarzy na tym forum pierdylion było. Poszukaj na temat masek neoprenowych i innych ochronach twarzy, a pytanie na temat kulki :bialaflaga: wszystko zależy od masy kulki, warunków atmosferycznych. Jak zadawać pytania to konkretne, a nie takie gnioty.

Link to post
Share on other sites
http://allegro.pl/ma...1608473850.html będą do nich pasowały UVEX I-VO ?

 

Posiadam te maskę i uvexy i-vo i dość fajnie leży tylko najpierw trzeba założyć okularki a później maskę, będzie ona trochę nachodziła na okularki ale mi to w niczym nie przeszkadza, lecz po dłuższym czasie chodzenia w tym typu 3h zaczyna trochę boleć szczęka i trzeba chwile odsapnąć i można lecieć dalej.

Link to post
Share on other sites

dlaczego są gorsze skoro mają dobrą wytrzymałość ? Jeżeli reszta tematu jest zgodna z prawdą to wytrzymałość tych gogli [ kat. B ] w zupełności wystarcza..

Nie chodzi mi o wytrzymałość, ale czy miałeś je kiedyś na bużce że je polecasz.

Link to post
Share on other sites

A czy ja napisałem : "bierz te gogle, to pewny zakup, tysiące ludzi ma o tym dobre zdanie" ? Tylko dałem propozycję, a skoro jest już w opisie, że ma wytrzymałość taką a nie inną to najprawdopodobniej taką ma na prawdę. Czyli nie koniecznie są to złe gogle - bo to nie ESS ..

Link to post
Share on other sites

Mam te bolle dwa metry za sobą na parapecie. Co do wytrzymałości to spełniają zadanie na średnich prędkościach. Nie miałem okazji ich przestrzelić z działa międzyplanetarnego. Ale co do wygody i kultury użytkowania to odradzam.... parują i są niewygodne. Ponieważ moje przezroczyste okulary były nie do użycia ze względu na rysy powstałe przy transporcie, na bornym pożyczyłem właśnie te Bolle od znajomego żeby w nocy nie jechać na brajla tylko coś mieć szanse zobaczyć (normalnie biegam w przeciemnianych za dnia). Cały czas parowały, bez gumki nie trzymają sie zupełnie głowy, a gumki nie da sie tak wyregulować żeby było dobrze.

Albo jest za ciasno i uwiera przy noszeniu, albo jest za luźno i spadają z twarzy.

 

Tyle co do wyżej wymienionych bolli.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...