Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Mam problem z L96... otóż cały tłok po strzale odskakuje do tyłu na jakieś 2mm i pozostaje w takiej pozycji... Da się coś z tym zrobić? Dodatkowo jak ładuję, magazynek nie podaje normalnie kulek i po 2-3 załadowaniach wpadają do komory tłoku i nie da się strzelać.Jak docisnę magazynek przy ładowaniu to bierze normalnie.czy to wina magazynka czy repliki? proszę o pomoc i z góry dzięki :) tylko proszę nie pisać "AGM to gówno" itp..

Link to post
Share on other sites

Co do magazynka i wypadających kulek to raczej nie pomogę, mogę doradzić tylko zaklejenie tej dziury izolką.

 

Rusza Ci się cały cylinder, razem z rączką przeładowania. Spróbuj dokręcić imbusa z tyłu, może to pomoże.

Link to post
Share on other sites

Mhhh tez miałem AGM i wywal to w cholerę z magiem miałem ten sam problem i nic nie udało mi sie z tym zrobic odskakiwanie tłoku miałem troche inne ale podobnie po jakis 2 tyg. z tym problemem pękł cylinder ale tak to jest w l96 AGM

 

Stosuj interpunkcję, bo aż nieprzyjemnie czyta się taki słowotok. /LgN

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hah, pojawił się nowy problem.. replika sama strzela :) po naciągnięciu sprężyny cylinder wraca migiem na miejsce(zdecydowanie za szybko :P) i L'ka natychmiast bez naciskania spustu strzela... Rozłożyłem ją i po złożeniu problem się rozwiązał...na 20 strzałów, po których znowu było to samo..

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam,

Również mam to cholerne dziadostwo i też mam z nią problem. Otóż wewnątrz lufy tam gdzie jest zamek, wszystko mi się przesuwa... Zamek chodzi na boki, oraz odchodzi w przód, przez co niemożliwe jest włożenie magazynka... Niestety od strony technicznej jestem zielony i nie znam nazewnictwa części...

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam

 

Witam,

Również mam to cholerne dziadostwo i też mam z nią problem. Otóż wewnątrz lufy tam gdzie jest zamek, wszystko mi się przesuwa... Zamek chodzi na boki, oraz odchodzi w przód, przez co niemożliwe jest włożenie magazynka... Niestety od strony technicznej jestem zielony i nie znam nazewnictwa części...

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nazwy części po ągielsku masz tu:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:W7KaKFZstvkJ:www.airsoftforum.com/board/lofiversion/index.php/t204638.html+http://www.airsoftforum.com/board/lofiversion/index.php/t204638.html&cd=1&hl=pl&ct=clnk&source=www.google.com

 

Potem użyj tłumacza google i dzięki uzyskanej wiedzy opiszesz nam dokładnie, używając właściwych nazw części w czym tkwi problem.

Link to post
Share on other sites
Co do magazynka i wypadających kulek to raczej nie pomogę, mogę doradzić tylko zaklejenie tej dziury izolką.

 

 

Świetny pomysł, zaklej dziurę która tam jest, żeby kulkę która wpadła za komorę HU dało się wyciągnąć- taśmą. Dzięki temu następnym razem zostanie tam aż do wizyty w domu i rozkręcenia guna!

 

Boziu...

Link to post
Share on other sites

Bo na podstawie obrazka nr 2 z postu #3 zrozumiałem (no i w tym problem, bo źle :dry: ), że gościowi kulki wpadają do środka przez tę dziurę. Więc w takiej sytuacji logiczne chyba byłoby jej zaklejenie, nie?

 

Zostawmy to, bo przez moje "ciężkie rozumowanie" spam się tylko robi.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Jak już wcześniej pisałem miałem problem z magazynkiem. Przed chwilą się z tym uporałem, spiłowałem parę części. Otóż skacząc z radości w trakcie przestrzeliwania karabinu coś strzeliło. W środku. Po tym zajściu naciąg zachowuje się jakby cały czas był naciągnięty, w ogóle nie ma kontaktu z tłokiem, ponieważ

nie widzę ruchu tego bolca, który wpycha kulki do zamka. Heeeeeeeeeelpp!!!! ;((((

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Rozumiem, że mówisz o mp001? Różni się od tzw. l96 agm w kilku kwestiach (np 002 na dłuższy cylinder), ale zasada działania jest ta sama.

 

 

Tłok jest zjechany ze wszystkich stron? Spróbuj go obrócić - jeśli nie będzie na nim śladów zużycia, a dalej nie będzie się zaczepiał, to na 90% to wina pękniętego trigger seara lub startego piston seara.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...