Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 vs CM.0.28(wiem był taki temat ale tam nie znalazłem odpowiedzi)


Recommended Posts

Mam pytanie:

jestem totalnie zielony i nie wiem czy brać g36 od JG czy cm.028 tactical

Chodzi o Moc:

g36-340 fps a cm.028 tactical - 370 fps

Czy te 30 fps może mieć jakiś większy wpływ na zasięg i moc? czy taka różnica jest odczuwalna?

 

Druga sprawa :

słyszałem , ze g36 ma akumulator disc tandetny i ładowarka tez zostawia wiele do życzenia czy to prawda?

 

I trzecie ostatnie pytanie:

ponoć po każdej strzelance powinno się olejem silikonowym psiknoc do lufy i pod magazynek po czym postawic replikę w odpowiedniej pozycji to tez prawda?

Link to post
Share on other sites

Stockowe akumulatory najwyższych lotów nie są, ale jeśli byś je ładował ładowarką mikroprocesorową to będą Ci służyły długi czas.

Jeśli chodzi o samą jakość chińskich akumulatorów, to JG się pozytywnie wyróżnia pod względem jakości. Oczywiście nie ma tutaj porównanie do markowych baterii, ale na początek dają rade.

 

Co do samej ładowarki, która jest w zestawie to krótko mówiąc, najlepiej jak byś nigdy do niej podłączał akumulatora, ona go po prostu bardziej go psuje niż ładuje.

 

Z tym olejem sylikonowym w lufie to też jakiś żart. Wystarczy, że kilka kropel doleci ci do Hop Upa i możesz pożegnać się z podkręcaniem na dłuuugi czas.

Jeśli chcesz mieć czystą lufę, po prostu czyść ją wyciorem.

 

Jeśli chodzi o replikę, to zarówno G36 jak i 0.28 są bardzo dobrymi replikami na początek. Ja osobiście wybrał bym Giete z powodu jej lepszego wykonania zewnętrznego.

Edited by kujaw091
Link to post
Share on other sites

Nie sugeruj się na początek mocą, nie mówię że na początku masz biegać z repliką która ma 100 fps ale na początek im więcej, tym gorzej. Możesz zrobić komuś krzywdę.

Posiadam cm.028, jest dobra, nie mam zastrzeżeń jednak więcej osób poleca gietę więc weź lepiej ją.

Link to post
Share on other sites

Nie sugeruj sie czasem kolegą który napisał.

mam od 7miechów springa 280 fps

i zasięg jest tragiczny dla mnie moc jest bardzo ważna a co za tym idzie zasięg

 

Ja ci proponuje wziąść g36 bo to cholernie dobra replika i niezniszczalna

 

 

 

 

 

EDIT: LESIO nie wpierdzielaj się:P Musiałem przez ciebie posta zmienić...

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

I kup DOBRĄ cohronę oczu. NIE syf z taiwanguna i NIE podróbki.

Kup coś firm: ESS, Bolle, Peltor, Revision (tylko modele ochronne) lub okularki SPOECS z allegro za 12zł (są tak tanie, bo jest ich mnóstwo na rynku, ale wytrzymują baaardzo dużo).

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...