Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kto mi powie coś więcej o tej replice


Recommended Posts

dziecko, fps to nie wszystko

 

Jeszcze zrobisz krzywdę tym komuś, a tak poza tym to się to zaraz rozleci.

A teraz pomyśl, i powieddz jakiej repliki oczekujesz (M4, AK, G36).

Edited by GROM.USP
Link to post
Share on other sites

ja na początek bym nie brał tak dużej ilości fps 495 to na początek za dużo. 400 w zupełności wystarczy. A jak lubisz ak z szynami to tu masz http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028u-2007.html miałem tą wersje tylko z inną kolbą i na początek bardzo fajna. Do tego gumkę hu systema, guarder, zielona G&G i pozostanie ci ok 100zł na inne wydatki za które możesz kupić jakiś tani kolimatorek lub magazynki bądź jak wolisz przeznaczyć na oporządzenie i przede wszystkim dobre okularki typu uvex i-vo

Link to post
Share on other sites

tamte 495 fps jest mierzone na kulkach 0.12 - praktyka cyberguna. Na 0.2 będzie już około 400

osobiście jestem uprzedzony co do replik ak tejże firmy - wykonanie bardzo średnie, natomiast osiągi poniżej cm028 (w każdym razie było tak w 2ch przypadkach ak CG które miałem w łapkach)

Link to post
Share on other sites

Boże mój najdroższy! Tak znajdziesz replikę snajpy za 100 złotych będzie miała 300m zasięgu, skupienie takie że trafisz w kapsel po piwie i w ogóle będzie pRo Tró fajna... A po za tym coś się uparł na te fps?

Edited by Tomaszek123
Link to post
Share on other sites

a i jeszcze jedno pytanko czy znajde jakas snajpe za 100 - 180 zl ?

Nie ma "snajperki" w tym przedziale cenowym. Porządne zaczynają się za ok 2000 zł.Poczytaj temat snajper za xxx zł ;)

 

edit: zostałem ubiegnięty

Edited by wrobel111
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...