Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Usztywnienie magazynków w gnieździe


Guest Psikus

Recommended Posts

Guest Psikus

Witam, staram się usztywnić magazynek w gnieździe tak by całkowicie się nie ruszał. Mam jednak problem. Taśma izolacyjna się zrywa, często też nie podaje w tedy kulek. Próbowałem owijać i magazynki i części gniazda, całkowitego efektu nie mogę osiągnąć. Moja replika to akm cyma 39u. Magazynki:

http://www.taiwangun.com/magazynki_magazynki_aeg_mid-cap/zestaw_szesciu_magazynkow_mid-cap_na_125_kulek_do_serii_ak_src-2085.html

 

Jak macie jakiś pomysł piszcie.

Link to post
Share on other sites

Użyj cienkiego kawałka tworzywa w górnej części magazynka, albo na dnie gniazda. Nie na bokach, tylko z góry. Magazynek mocniej zaprze się górną częścią o dno gniazda i się nie będzie gibać. Tylko nie przesadź, bo nie będzie podawać kul, pół milimetra powinno wystarczyć, najpierw poeksperymentuj z kartką papieru złożoną kilka razy, to będziesz wiedzieć jaki jest efekt.

Link to post
Share on other sites

Ja u siebie w magazynkach nakleiłem dwa tekturowe kartoniki po zapałkach obok wylotu kulek i teraz magi siedzą w gnieździe jak wmurowane. Kartoniki miały miej więcej 2cm na 1cm i były przyklejone taśmą dwustronną. Kartoniki nakleiłem jeden na drugi.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...