Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z zamówienieniem na gunfire.pl


Recommended Posts

Witam, 4 dni temu zamówiłem karabin RK-01 firmy Boyi ze strony gunfire.pl. Jeszcze tego samego dnia udałem się do Alior banku by doknoać przelewu (Sklep Gunfire ma również konto w Alior banku, więc przelew powinien dojść natychmiastowo), wszystko pięknie, dostałem dowód wpłaty, 3 razy sprawdziłem informacje - wszystko się zagadza. Jednak po 4 dniach żadnej zmiany w zamówieniu : oczekuje na zaksięgowanie kwoty... Przejrzałem jescze raz dane i cóż jedynymi różnicami jest spacja po przecinku w tytule przelewu (ID:Nick-2,10000 a powinno byc :ID=Nick-2, 10000) i dwukropek po ID. Przed chwilą napisałem do Biura obsługi klienta by przedstawić błędy w tytule przelewu, czy możliwe jest że zamówienie zostanie odrzucone? Proszę o pilną odpowiedź, dosyć zaniepokoiła mnie ta sprawa :/

Link to post
Share on other sites

moze zadzwoń ? najczesciej jest tak ze telefon działa cuda. na maila zawsze można opdisac później lub wcale, przez telefon trzeba cos odpowiedzieć klientowi. dryndnij, powiedz ze złozyłeś zamówienie o numerze takim i tak, spytaj sie o status zamówienia, jak beda mówic ze czekajana przelew to powiedz ze tego i tego dnia byłes w oddziale ailor banku, przelałeś kasę masz pokwitowanie niech szukaja przelewu.

Link to post
Share on other sites

Powodzenia... Gunfire to taki SHIT, 2 lata temu miałem taką sama sytuacje. Przelew zrobiony pieniądze zeszły z konta. I nic się nie działo. Po tygodniu zdenerwowany w końcu zadzwoniłem, no i okazało się, że pieniędzy nie ma. Ja już zły, już bylem przygotowany, żeby iść do służb sprawiedliwości:P, po czym telefon od nich. Że pieniądze wpłynęły 15 minut temu...

 

Oczywiście popadłem w śmiech, i powiedziałem, że czekam do jutra na przesyłkę, później jej nie przyjmę. I była.

 

P.S. Jeszcze od obsługi usłyszałem słowa, że do nas lepiej nie robić przelewu, lepiej kupować za pobraniem.

P.S. 2 Od tamtej pory nie zajrzałem do tego śmiesznego sklepu i nie zajrzę.

 

 

Dzwoń i sie domagaj bo przez meila tego nie załatwisz. Nie bądz namolny bo przestana odbierać od ciebie telefony..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...