Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Robienie snajperki z M16A4 G&P


Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Mam takie pytanie posiadam M16A4 G&P o tą: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2173

Chce z niej zrobić snajperke z ok. 470-500fps. Poleciłem się znajomego i powiedział że to będzie w sam raz:

 


  •  
  • Gumka Hop-Up Wzmocniona czerwona King Arms 25,00zł
  • Lufa Precyzyjna 6.02 650mm Gaurder 189,00zł
  • Silnik długi MAGNUM Systema 337,75zł
  • Zębatki HELIKALNE Prometheus 339,00zł
  • Zestaw Bore-UP 150% Classic Army 255,00zł
    • -cylinder
    • -głowica cylindra
    • -tłok wzmocniony
    • -dysza

    [*]Sprężyna M150 Prometheus 59,90zł

    [*]Dwójnóg A.C.M 53,47zł

    [*]Luneta TASCO 216,12

Suma: 1475,24

Prosiłbym o napisanie swoich propozycji bo widziałem że są jakieś zestawy i chciałbym się dowiedzieć co by było najkorzystniej kupić, żeby dobrze wszystko działało i na długo starczyło. I mam takie pytanie może kożystniej by było kupić sobie M16A4 Boya i tamtą przerobić. I czy to się opłaca: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2018

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edited by Revan131
Link to post
Share on other sites

Jak już chcesz robić porządny tuning to po pierwsze precka KM Head/promyk + dobra gumka (np.systema energy).

Na Twoim miejscu bym przemyślał sprawę tuningu GB v2 z m150. IMO powinieneś najpierw kupić dobrą preckę, gumkę i kulki i zobaczyć jak to będzie strzelało. Potem ewentualny tuning, ale ja więcej niż m130 bym nie dawał.

Link to post
Share on other sites

Jak już chcesz robić porządny tuning to po pierwsze precka KM Head/promyk + dobra gumka (np.systema energy).

Na Twoim miejscu bym przemyślał sprawę tuningu GB v2 z m150. IMO powinieneś najpierw kupić dobrą preckę, gumkę i kulki i zobaczyć jak to będzie strzelało. Potem ewentualny tuning, ale ja więcej niż m130 bym nie dawał.

 

A czemu? Gumka hop-up podobno ta jest dosyć dobra, a precke to wiem ale bardziej się opłaca np 700mm czy 650mm

Link to post
Share on other sites

Albo gorsze skupienie nić na 509mm promyka. Guarder może sobie nawet pisać 5,9mm ale co z tego skoro znaczenie mają nie cyferki na pudełku tylko rzeczywista jakość wykonania lufy (a co się z tym wiąże- cena)?

 

Na m150 powinieneś mieć jednak "lekko" lepiej niż 500fps. Właściwie w****u lepiej.

Link to post
Share on other sites

6,03 mm LayLaxa jest lepsza niż inne 6,02 Guardera. Dużo lepsza.

Ewentualnie poszukaj 6,04 mm Systemy - też lepsza od wzmiankowanego Guardera.

Mosiężne Guardery 6,02 mm są też niezłe ale już zdecydowanie nie do snajpy/parasnajpy.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Co do gumki KA to faktycznie lipa, w niektórych komorach blokuje kulki, dlatego systema albo promyk fioletowy, jeszcze a propo spręzyny to powiem Ci ze akurat tutaj prometheus sie nie popisał, bo u mnie ten spring dał 470fps bez BU układ szczelny, tuning robiony w dobrym serwisie, wiec zamiast tego daj guardera m140 i powinno dobić do 500fps

 

 

co do wytrzymałości szkieletów to mi jak na razie przy przebiegu ponad 10k dalej śmiga, szkielety pękają nawet przy m120, więc tutaj reguły nie ma, na pewno będzie bardziej obciążony ale to nie znaczy że ma pęknać po 2 strzałach

 

co do luf promyka to można bez problemu sprowadzić w cenie ok 80$ z przesyłką

 

pozdr

kostek

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...