Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W takim wypadku masz dwa najprostsze wyjścia:

1. Wpisać w googlach "ASG Ząbki".

2. Zjechaćna forum niżej, do działu Twojego województwa i tam poszukać informacji o strzelankach/ekipach/maniakach w Twoim otoczeniu.

Link to post
Share on other sites

Wątpię, aby ktoś wziął Cię za rączkę i prowadził przez ten świat. Poczytaj trochę (jest parę długich tematów dla nowych), pogoogluj itd. Wtedy już będziesz miał podstawowe pojęcie. Potem tak jak LogaN radzi, udaj się do działu Twojego województwa i wpisuj się na strzelanki. Tam powinieneś poznać wiele osób i grup. Może ktoś zechce Cię przyjąć?

 

Najważniejsze to:

1. Musisz mieć 16+ lat

2. Musisz mieć DOBRĄ ochronę oczu

3. Być odpowiedzialnym, otwartym, miłym i mieć głowę na karku

 

Szpej itd. możesz kompletować w trakcie. Replikę na start nie musisz mieć superuberpr0elo. A mundur możesz kupić na allegro flecktarna za na prawdę śmieszne pieniądze.

Edited by Haptacz
Link to post
Share on other sites

Szukam teamu który wprowadzi mnie w świat ASG najlepiej koło Ząbek :D

 

Przeczytałem i mam dziwne skojarzenia na zupełnie inny temat. :hahaha: Proponuje najpierw poczytać, po rozpytywać kolegów , a później jak już będziesz wiedzieć czego szukasz zapoznać się z działem forum dotyczącym twojego regionu. Jeśli mieszkasz

w okolicach Warszawy będzie to województwo Mazowieckie. :bialaflaga:

Edited by memonic1
Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Fora regionalneJeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...