Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przeróbka płaszcza woj. lotniczych na niemiecki


Recommended Posts

Witam, chciałbym przerobić ten http://imageshack.us/photo/my-images/43/zdjcie0112by.jpg/ płaszcz zimowy wojsk lotniczych na płaszcz niemiecki, jestem kompletnym noobem jeśli chodzi o przerabianie czegokolwiek więc proszę o jakiekolwiek rady, no i przede wszystkim czy takowy płaszcz idzie pożądanie przerobić ?

 

 

 

A do czego chcesz go przerabiać ? Jeśli to reko to zapomnij , jeżeli natomiast do stylizacji to zmień naramienniki i możesz śmiało w nim ganiać.

Link to post
Share on other sites

Ok, czyli pagony oraz guziczki. Macie może jeszcze jakieś pomysły co by tu zmienić ?

 

 

A do czego chcesz go przerabiać ? Jeśli to reko to zapomnij , jeżeli natomiast do stylizacji to zmień naramienniki i możesz śmiało w nim ganiać.

 

 

Oczywiście że do ASG, mam stg 44 i kompletuję mundur, a to w sam raz na zimę.

Edited by brod3c
Link to post
Share on other sites

O koszernoście tu nie można w ogóle mówić, koszerność tylko w reko jest :wink: .Do ASG natomiast taki płaszczyk wystarczy ci nawet z tymi guzikami , ja osobiście nie widzę sensu ich zmieniać.

 

 

PS: w armii niemieckiej nie ma pagonów , są naramienniki . Pagony to ruska domena :wink: .

Link to post
Share on other sites

O koszernoście tu nie można w ogóle mówić, koszerność tylko w reko jest :wink: .Do ASG natomiast taki płaszczyk wystarczy ci nawet z tymi guzikami , ja osobiście nie widzę sensu ich zmieniać.

 

 

PS: w armii niemieckiej nie ma pagonów , są naramienniki . Pagony to ruska domena :wink: .

 

 

Ok ! Wielkie dzięki zatem naramienniki już zamówione a nad guziczkami się zastanowię. Ale jeśli nawet miałbym nadmiar kaski to gdziet takowe dostać ? Na allegro patrzałem i niestety brak, może troszkę poczekam to ktoś wystawi. Jeszcze raz wielkie dzięki :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...