Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

grenadier

Użytkownik
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,879 profile views
 1. Zwracam się do Was z prośbą o poradę, na serwisie się nie znam, przypuszczam że to błahostka, wolę jednak pytać niż coś zepsuć. Wszystko hulało w replice jak "ta lala", natknęło mnie po strzelaniu wcisnąć przycisk w GB jak na foto (tak mi coś do łba przyszło że to zwalniacz sprężyny), skok około 0,5-1cm, jak już wcisnąłem to działa tylko silnik, wyciągnąć się nie da, przynajmniej z umiarkowaną siłą. Muszę gearbox wyciągnąć, czy jest jakiś knif żeby to obejść ..przywrócić do stanu z przed mojego głupiego zagrania. Za wszelkie info dzięki.
 2. Dokładnie, używam tego czegoś i mam to na codzień w kieszeni kurtki waga oraz wielkość nie przeszkadzają w niczym. Moc nie powali na kolana ale nie tutaj o to chodzi, na 3 x AAA także długi czas świecenia (oczywiście na firmowych akumach nie no name). btw. wegorz za 50zł, chińszczyzna która wcześniej czy później rozpadnie się na głowie. Używam dwóch czołówek Princeton Tec-a, wspomnianego wyżej Fred-a oraz Yukon HL, niezłe wykonanie obydwu, bdb jakość świecenia.
 3. a nie lepiej skompletować amerykańskiego MSSa? Starszej lub tej nowszej generacji, po co kombinować, w 500zł powinieneś się zamknąć za nowy lub używany bdb stan.
 4. Możliwe że są (może to jakiś starszy model), ale jeśli chodzi o armijne - nie spotkałem się jeszcze z takim (kamuflaż obojętny czy ACU czy też MC)..miałem ich sporo w rękach i wszystkie były zza "wielkiej wody";). Rozmiarówkę SR/SL,MR/ML.. itp mają natomiast CSy USMC.
 5. Sklep ok, ceny w porównaniu z innymi też. Czas dostawy jak wszędzie 3-4 tygodnie. Jedynie co mogę się przyczepić to sposób zamawiania oraz wyliczanie kosztów przesyłki, nie przez stronę a poprzez e-mail, na zapytanie o cenę (w formularzu), posyłają maila z danymi (średnio 12-24h) do wpłaty (w moim przypadku paypal) oraz kosztami + ewentualny rabat. Nie sprawdzałem sposobu reklamacji, wszystko było ok, kilka zamówień złożyłem, ogólnie polecam.
 6. grenadier

  Hobbyking.com

  Kilkanaście zamówień, bez większych zastrzeżeń (bodajże dwa niewielkie lipo okazały się do bani), jedynie czas oczekiwania, do miesiąca, jw. Szanowny przedmówca pisał, najlepsza opcja lotnicza przez Zurich.
 7. Normalnie poczta to poczta, tylko dłuższy czas oczekiwania, licz się że będziesz musiał uiścić podatek (dodatkowo 23% od całości towar + przesył). Ale to już Cię poczta pisemnie poinformuje. A tak to normalnie do dwóch tygodni będziesz mieć awizo, oczywiście masz paypal żeby przez niego zapłacić za w/w rzeczy?
 8. Dzięki, stawiam na gen.II jak zakupię (niezwłocznie), podzielę się swoją opinią.
 9. A odporność na zużycie, "cioranie" , dziurawienie, wiecie jak to wygląda w rzeczywistości? Coraz bardziej skłaniam się do gen.II między innymi ze względu na te kieszenie.
 10. Gen. III ma jakieś kieszenie czy tylko przelotowe? W sumie obstawiam parkę w ACU.
 11. Witam, zastanawiam się nad zakupem jak w temacie, parki ecwcs generacji II lub III (goretex i tylko kontrakt), różnice ze zdjęć jak dla mnie na pierwszy rzut oka to krój, nie miałem okazji "pomacać" (mam spodnie gen. III także jakiś odnośnik jest), prosiłbym użytkowników o wypowiedzi, wiadomo co lepsze. Teoretykom dziękuję bo nic nowego nie wniosą w temacie. Poczytałem trochę jak to to nosić, itp, mam polar (FG) gen. III i termoaktywną bieliznę. Użytkować będę prócz do airsoftu, narty oraz jesienno/zimowe wędrówki. Dziękuję za wszelkie sugestie oraz opisy.
 12. Potwierdzam przedmówcę, wiadomości email, targować się nie ma co, trochę to wszystko uciążliwe ale dotrzymują słowa, są pewni, także zamawiałem kilka rzeczy m.in. coś "grubszego". Pozdrawiam ps. płatność przez Paypal sama w sobie już zabezpiecza jakby towar nie dotarł.
 13. Używam Mp40 AGM, po kilku zmianach polepszyła się kultura pracy i grywalność, kolega który serwisuje repliki (nick na pw) już kilka 40stek "polepszył" ja jestem zadowolony, podstawa to zmiana okablowania, łożyska, sprężyny, (usztywnienie całości korpusu) oraz lipo 7,4V 1300-1600 25/50C w zupełności wystarcza, przy sprężynie M110 generuje około 380fps w miarę stabilnie. Używam magazynków AGMowskich oraz mid capów KA. ps. największym problemem to ta "szajsowata" komora HU.
 14. Zapytaj o zdjęcia metek w środku buta powinny być oraz pieczęcie z numeracją (najlepiej niech pośle fotki). Mam kontrakty czarne mogę porównać, dałem mniej niż na tej aukcji ale to było już ze 2-3 lata temu.
 15. Wz.928 Demar użytkowałem około dwóch sezonów, dobrze chronią nogę przed urazami (gruba licowa skóra), jeśli chodzi o wentylację, cóż daje wiele do życzenia i w zimie i w lecie (skarpeta mokra przeważnie na czubkach palców. Podeszwa na Vibramie, jak pisał Wukasz, sztywna, na śniegu/lodzie zaliczyłem nie jedną glebę. W zimie przy -10 ..-15 nawet dwie skarpety mogą nie dać rady (gdy noga się spoci i przyciśnie mróz jest "średnio" komfortowo w nich przy kilkugodzinnych wyjściach w teren). Wg mnie okres ich użytkowania jesień/wiosna, lato i zima odpada. W zakresie cenowym do 200zł, cena adekwatna d
×
×
 • Create New...