Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur MultiCam - oryginał czy kopia?


Guest Aztek_PL

Recommended Posts

Guest Aztek_PL

Witam,

 

Przymierzam się do zakupu munduru firmy TRU-SPEC w kamuflażu MultiCam. Mam spodnie BDU Woodland (na 150% oryginalne) i metka wygląda tak, jak na tej aukcji: http://allegro.pl/mundur-bdu-bluza-spodnie-multicam-tru-spec-m-i1634260008.html

 

MultiCam zamierzam kupić w RIP-STOP. Na tej aukcji sprzedawany jest taki mundur: http://allegro.pl/komplet-mundur-multicam-lic-crye-precision-m-long-i1625555981.html

 

Pytanie do Was: Czy mundur na tej drugiej aukcji jest oryginalny? Pytam dlatego, bo metka na tym TRU (RIP-STOP) jest biała, papierkowa, a w przypadku BDU (także mojego) jest w kolorze oliwkowym. Oprócz tego tekst na obu z nich jest inny (czyt. brak miasta i stanu na metce munduru TRU). Proporcje materiału też są inne, ale to jestem w stanie zrozumieć. A więc jak to jest?

Pozdrawiam

Edited by Aztek_PL
Link to post
Share on other sites

Nie ma kontraktów w multicamie, kolega pyta czy jest to oryginał tru-spec, więc raczej jest, metki są jaśniejsze bo kamuflaż jaśniejszy.

(Żeby ktoś się nie kłócił, że niby sfy dostały kontraktowy multicam to w kontrakcie nazywa się inaczej)

 

Ale jeżeli już kupujesz tego tru to zastanów się nad innym krojem bo są w podobnej cenie znacznie lepsze.

Link to post
Share on other sites
Guest Aztek_PL

Ja oczywiście mówię o oryginale TRU-SPEC (nie chodzi o kontrakt). Chodzi mi o fakt, że metka na mundurze TRU po pierwsze jest papierkowa, biała, a po drugie nie ma zaznaczonych na niej miasta i stanu. Na mundurze BDU MultiCam jednak ta metka jest twardsza (skóra/materiał). Dlatego zadałem pytanie co do oryginalności tego drugiego munduru. Dziwi mnie ta różnica. Porównajcie metki na obu aukcjach - ta na pierwszej jest na 100% oryginalna (krój BDU), a czy właśnie w kroju TRU tak ona ma wyglądać?

 

mundur.multicam6.jpg

 

DSC08451.JPG

Edited by Aztek_PL
Link to post
Share on other sites
Guest Aztek_PL

Po dokładnym obejrzeniu zdjęć na aukcji faktycznie dochodzę do wniosku, że to oryginał. Poza metkami jeszcze z tyłu, na wysokości pasa, od wewnątrz jest logo TRU-SPEC, takie same jak mam na moich spodniach BDU Woodland. Ciekawi mnie jednak ta różnica w metkach (chyba jestem przewrażliwiony). Ale chyba faktycznie jest to oryginał. Kwestię materiału jeszcze przemyślę. W każdym razie dziękuję Panowie za pomoc. Pozdrawiam.

Edited by Aztek_PL
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Przymierzam się do zakupu munduru firmy TRU-SPEC w kamuflażu MultiCam. Mam spodnie BDU Woodland (na 150% oryginalne) i metka wygląda tak, jak na tej aukcji: http://allegro.pl/mundur-bdu-bluza-spodnie-multicam-tru-spec-m-i1634260008.html

 

MultiCam zamierzam kupić w RIP-STOP. Na tej aukcji sprzedawany jest taki mundur: http://allegro.pl/komplet-mundur-multicam-lic-crye-precision-m-long-i1625555981.html

 

Pytanie do Was: Czy mundur na tej drugiej aukcji jest oryginalny? Pytam dlatego, bo metka na tym TRU (RIP-STOP) jest biała, papierkowa, a w przypadku BDU (także mojego) jest w kolorze oliwkowym. Oprócz tego tekst na obu z nich jest inny (czyt. brak miasta i stanu na metce munduru TRU). Proporcje materiału też są inne, ale to jestem w stanie zrozumieć. A więc jak to jest?

Pozdrawiam

 

 

Określenie oryginał nie jestem odpowiednikiem kontraktowy.

Odnośnie "metek" to nawet dla tego samego producenta/kontraktora mogą one się różnic w zależności od sortu.

Np. w kontraktowych mundurach ACU spotyka się metki w kolorach: Tan, FG, Białym.

Tru-Spec szyje swoje mundury w MC z amerykańskich materiałów, ale po za USA (np. T.R.U. w Hondurasie).

Różnica w metkach w tym wypadku wynika po prostu z tego, że są szyte w różnych szwalniach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...