Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 - nowości z GunFire


Recommended Posts

http://gunfire.pl/product-pol-1152195238-Replika-karabinku-M4A1-Crane-Stock-Redwolf-Custom.html

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152195233-Replika-karabinu-M4A1.html

 

Dwie nowe repliki z GunFire od DeepFire i G&P.

Zamierzałem kupować CM.040C, ale jeśli warto wolałbym dopłacić te 200~zł i mieć lepszą replikę, czy te dwie rzeczywiście są warte swej ceny?

Link to post
Share on other sites

Swego czasu ktoś z ASGShopu, na łamach tegoż forum pisał, że repliki RWC są składakami i że często nie mają wiele oryginalnych części G&P, aczkolwiek memoria fragilis est.

 

@Lesio-tak to sobie chłopie tłumacz;). Jeśli uważasz, że w G&P płacisz tylko za markę to cóż... ludzie przez wiele lat myśleli że ziemia jest płaska i żyli :).

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Ze strony Redwolfa wynika, że sami to składają. I to obniża koszt.

Jest także napisane, że gearbox ma 6 mm łożyska, podczas gdy najnowsze wersje G&P mają już 8 mm łożyska. Być może pomaga też zastąpienie rączki transportowej, czy też jak to się zwie, zwykłą szczerbinką flip up.

 

Tutaj strona Redwolf:

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/AEG_AEP_RedWolf_Custom_Guns_Redwolf_Custom_M4_Crane_Stock_Full_Metal.htm

 

Mówiąc krótko, tną koszty jak się tylko da.

 

Pozdrawiam

 

Edycja: Szanowny użytkownik Nath był szybszy. Ja także pozwolę sobie nie zgodzić się ze stwierdzeniem szanownego użytkownika Lesio.

Edited by Ten obcy
Link to post
Share on other sites

Ale ja nigdzie nie napisałem, że w G&P płacicie za markę. Nie bawcie się w polskich polityków i nie wkładajcie ludziom w usta słów, których nie napisali, bo to zabawne. ;) Napisałem WYRAŹNIE, że Cyma często robi repliki lepsze od tych markowych, ale ludzie będę mówić "no tak, ale to chińczyk" itp itd.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ale ja nigdzie nie napisałem, że w G&P płacicie za markę. Nie bawcie się w polskich polityków i nie wkładajcie ludziom w usta słów, których nie napisali, bo to zabawne. ;)

Ja sobie takie insynuacje wypraszam ;). Nigdy żadnemu mężczyźnie nic w usta nie wkładałem!;). Napisałeś wyraźnie o "lansowaniu się marką" stąd mój żartobliwy dopisek :).

 

Napisałem WYRAŹNIE, że Cyma często robi repliki lepsze od tych markowych, ale ludzie będę mówić "no tak, ale to chińczyk" itp itd.

Pozdrawiam

Ja nic Cymkom nie chcę ujmować (choćby 048-kapitalna luśnia), ale w kontekście ciągłego dążymy do jak największego zbliżenia do realiów pola walki (począwszy od wdrażania taktyki, poprzez systemy odrzutu w replikach, na zasadach CCS skończywszy) to jeszcze wiele wody będzie musiało upłynąć w Huang-Ho zanim repliki z kraju środka dorównają tym markowym (polecam wzięcie do łapy Type 56 od RS albo MTW od Innokatsu).

 

Nie było moim zamysłem zaczynać znowu FW o wyższości jabłek nad gruszkami. Dzięki temu, że na rynku jest tylu różnych dostawców każdy może znaleźć produkt dla siebie :).

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...