Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Od razu zaznaczam, że jestem w tych sprawach zielony (czytałem jednak troszeczkę więc nie jest aż tak źle ;) ). Otóż chce kupić sobie shotguna, najchętniej obrzyna. Replika ma służyć głównie do rekreacyjnego i amatorskiego strzelania. Zainteresowały mnie dwa modele i to tutaj kieruje do was pytanie.

Czym one się różnią i który jest lepszy?

Z taiwanguna

I ze zbrojowni

 

Jeśli nie polecacie shorta. To może któryś z tych?

Long nr 1

Long nr 2

 

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Różnią się sklepem, który je sprzedaje. O ile się orientuję, to jest ta sama firma (najprawdopodobniej A&K). Główną różnicą jest to, że na Taiwanie są tańsze, a na Zbrojowni dostajesz dłuższą gwarkę.

 

EDIT:

Jeśli chodzi o rekreacyjne strzelanie, lepiej wiatrówkę. Jeśli natomiast musi być strzelba tego typu, to te są najlepsze jakie da się dostać do 300 złotych. Nie zmienia to faktu, że w obliczu replik elektrycznych i gazowych, te shotguny nie są już tak dobrą ofertą. Ale to mówię jako dodatek.

Link to post
Share on other sites

Shotguny ładnie i daleko strzelają, do walki nadają się średnio (1 strzał zawsze przegra z full auto). Do zabawy koło domu będzie ok, choć wiatrówka zapewni ci więcej doznań. Bronie do asg służą do zabawy w asg ;) Ja bym brał dłuższego, lepiej nim się celuje i skłąda do strzału. Obrzyn to giwera do strzelania jak Chuck Norris. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...