Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gazowa replika Desert Eagle HFC


Recommended Posts

Witam mam kilka pytań .

1/Co sądzicie o Desert Eagle firmy HFC ( http://www.sklep-asg-rc.pl/product-pol-172-Gazowa-replika-Desert-Eagle.html ).

2/Czy na prawdę pasują magazynki od Tokyo Marui do tej repliki do magazynków HFC nie mogłem znaleźć .

3/ Jedna osoba się wypowiadała "Dobra gazówka, pomijając fakt że zaraz po otwarciu trzeba regulować zawór w magazynku (u mnie był bardzo nieszczelny) i do elementów uderzających o siebie w trakcie strzału trzeba dokleić kawałek gumy bo po ok 500 strzałów zamek po prostu pęka to jest to najlepsza klamka w tym przedziale cenowym z jaką miałem styczność" czy to mogą być wady seryjne czy tylko w tamtej replice . Jak ktoś miał/ma niech napisze czy też ma/miał takie problemy .

 

 

PS. sorry za interpunkcje

Link to post
Share on other sites

Witam mam kilka pytań .

1/Co sądzicie o Desert Eagle firmy HFC ( http://www.sklep-asg-rc.pl/product-pol-172-Gazowa-replika-Desert-Eagle.html ).

2/Czy na prawdę pasują magazynki od Tokyo Marui do tej repliki do magazynków HFC nie mogłem znaleźć .

3/ Jedna osoba się wypowiadała "Dobra gazówka, pomijając fakt że zaraz po otwarciu trzeba regulować zawór w magazynku (u mnie był bardzo nieszczelny) i do elementów uderzających o siebie w trakcie strzału trzeba dokleić kawałek gumy bo po ok 500 strzałów zamek po prostu pęka to jest to najlepsza klamka w tym przedziale cenowym z jaką miałem styczność" czy to mogą być wady seryjne czy tylko w tamtej replice . Jak ktoś miał/ma niech napisze czy też ma/miał takie problemy .

 

 

PS. sorry za interpunkcje

 

Na Twoim miejscu bym się poważnie zastanowił nad takim wielkim klocem jak DE i wziąłbym to: http://www.sklep-asg-rc.pl/product-pol-851-Colt-1911-Full-Metal-Tercel.html

 

Z tego co wiem to jest najlepsza klamka w tej klasie cenowej i magi od TM na 100% do niej pasują.

Link to post
Share on other sites

Kyrios, od razu mu cm.28 poleć. CZY KOLEGA PYTAŁ O TERCELA?!

 

Tak, podobno pasują magazynki TM. Tak twierdzi mój znajomy- posiadacz.

 

Z tego co ja grzebałem w tej replice- wygląda mi to na kopię TM. Powinny pasować częsci do TM ale nie mogę dać głowy.

 

Nie kolega nie pytał o Tercela. Nigdy nikomu nie polecałem cm 028, więc nie wiem skąd takie wniosku. Chciałem mu doradzić coś lepszego w tym przedziale cenowym, wybacz więcej tego nie zrobię. I jeśli już na mnie najeżdżasz to chociaż za pierwszym razem odpowiedz koledze wyczerpująco.

 

Ja bym DE nigdy nie kupił bo to przerost formy nad treścią. Nigdzie się to nie mieści i wygląda śmiesznie.

Link to post
Share on other sites

Ten też ma gwarancje i jest prawie nówka. A w tym modelu problemy z magiem to normalne, więc jest napewno rozszczelniony. Też go miałem, musiałem doszczelniać co strzelanke:P I sprzedałem go ze względu na to, iż nie miałem czasu na częste smarowanie i bawienie sie z magiem. Mimo to byłem bardzo zadowolony z repliki.

Link to post
Share on other sites

W nieszczelnym magazynku nie trzeba nic wymieniać wystarczy troche teflonu :) W najgorszym wypadku można zerwać umowę ze sprzedającym (takie prawo kupującego) bądź wysłać na gwarancje:) Zawsze jest 2 dychy do przodu. Trochę odbiegliśmy od tematu. Kolega pytał o inną replike;p

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja bym DE nigdy nie kupił bo to przerost formy nad treścią. Nigdzie się to nie mieści i wygląda śmiesznie.

 

 

Myślę, że o wyglądzie nie powinno się dawać jakichkolwiek porad bo to już jest sprawa zależna tylko i wyłącznie od nabywcy repliki.. Jeśli pyta się o DE to najprawdopodobniej mu się podoba, z resztą nie dziwie mu się, bo sam bardzo chciałbym taki mieć ale na razie jest za wcześnie na to.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...