Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun - Wylatujące kulki


Recommended Posts

Witam kupiłem tego shotguna. Kiedy doszedł odpakowałem i strzeliłem sobie kilka razy na próbę czy wszystko jest ok. Było.

Dziś chciałem sobie postrzelać i po przechyleniu shotguna lekko w dół z lufy wylatuje kulka. Shot strzela dość celnie i daleko ale jeżeli ma się go w poziomie. Prosiłbym o odpowiedź bo nie wiem czy reklamować czy samemu lepiej naprawić. Jeżeli to normalne, że amunicja tak wypada to sorry ale jestem kompletnym n00bem. (Wydaje mi się jednak, że to ni jest normalne).

Edited by HubcioGrubcio
Link to post
Share on other sites

Regulacja hop-up ma dwa skrajne położenia. Skoro kręcisz i nic się nie dzieje to tak jak powiedział forgiel musisz otworzyć replikę i dokonać odpowiednich poprawek. Komora jest zrobiona w taki sposób, że po przyjrzeniu się każdy, kto umie trochę majstrować skapnie się co jest nie tak.

Link to post
Share on other sites

Jak że to mój pierwszy post witam wszystkich serdecznie. Mój problem dotyczy raczej tej samej strzelby i nie chcąc zaśmiecać forum podpinam się pod ten temat. Mianowice zakupiłem na allegro używany model tej samej repliki. Shotgun był sprzedawany jako uszkodzony tzn. miał być zacięty, ale jak się okazało rozsypał się tłok. Znajomy miał mi ją poskładać ale niestety niepodołań i teraz kieruje pytanie do was drodzy forumowicze. Jaki mam kupić tłok żeby pasował i czy w ogóle są jakieś szanse na to że takowy dostane?

Edited by Jegred
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...