Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma 48 M EBB?


Recommended Posts

Mam takie pytanko.

Jakiś czas temu dopytywałem się co lepsze, cyma 46 czy 48. Zależało mi na blow-backu. Ktoś powiedział mi, że w CM48 da się go dorobić. Jednak ta osoba nie odpowiada na priv, w którym prosiłem, żeby dokładniej mi to wytłumaczył.

Mam ten model kałaszka,jeśli ktoś potrafi- proszę o pomoc, najlepiej opatrzoną fotkami, jak dorobić w tym modelu BB.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

kupiłem kilka dni temu Cymę 048 w gb jest podłużny rowek w którym można dorobić jakiś rodzaj haka który współpracując z tłokiem odsuwał by zamek, w zamku nawet jest otworek z wyżłobieniem pod pręt. Skok zamka sądzę,że w granicach 4 cm a nie 2-3 . No ale trzeba by to sprawdzić, jak znajdę chwilkę czasu to zrobię fotki i wrzucę w tym temacie. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamieszczam zapowiedziane zdjęcia

 

 

42255bac4af99dc2m.jpg

23ecb8187daf1b97m.jpg

54b4479ad80391cam.jpg

e8abdb3699625db5m.jpg

0d304f86228714abm.jpg

8fc5c2c337520ba3m.jpg

 

Na fotkach widać podłużne wycięcie w szkielecie Gb , na suwadle zamka jest otworek wraz z wyżłobieniem pod jakiś drut/pręt , także tłok posiada wycięcie. jeśli ktoś chce sobie zamontować EBB w takim Ak to wystarczy wygiąć kawałek np: szprychy, lekko zeszlifować końce i po robocie :D

Edited by Pietroko
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...