Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pakiety zippy - opinia


Recommended Posts

Dziś do mnie dotarł taki pakiet http://www.rc-electrotown.pl/index.php?products=product&prod_id=786.

Będzie chodził w mk43 PJ z wsadzoną sprężyna m150 g&g, mam nadzieje ze rof będzie odpowiedni :biggrin:.

Jak przetestuję to dam znać co i jak.

Mam do was pytanie jakie w ładowarce Imax b6 ustawić napięcie w opcji lipo balance dla tej baterii ?

Zostawić standardowe 0.1A czy ustawić na 2.8A tak jak przyładowaniu?

Link to post
Share on other sites

Dobra już wiem przy tym pakiecie muszę ustawić prąd ładowania na 2,8A

Po prostu kiedyś ładowałem li-pola poprzez standardowe ładowanie bez balancera mimo że sam balancer był podłączony do ładowarki.

No cóż człowiek się ciągle uczy.

Mam ostatnie głupie pytanie jaką maks pojemność baterii ustawić 2800mah czy może ciut więcej?

Link to post
Share on other sites

No i jestem po krótkim teście tej baterii, niestety z przyczyn oczywistych testy musiałem robić w domu na pudle :icon_razz2: .

Powiem tak wreszcie chyba mam odpowiednia baterię do mojej repliki, rof jak dla mnie na sprężynie m150 jest zabójczy :icon_biggrin:

Bateria sprawia naprawdę solidne wrażenie kable są grube co mojemu bratu sprawiło małe problemy przy lutowaniu nowej wtyczki (deans).

Bateria o troszkę gorszych parametrach http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_297&products_id=7288&name=GE_Power_-_LiPo_-_11.1V_2680mAh_25C_[1+1]_-_GE-00216 jest prawie dwa razy droższa.

Jedyna jej wadą jak dla mnie jest jej grubość i problem z znalezieniem miejsca na montaż w replice ale i z tym sobie poradziłem.

Batka chodzi do maga od mk43 PJ, tylko trzeba ją jakoś usztywnić w boxie co by nie latała na boki.

Ja ustabilizowałem ją twardsza gąbką(chyba jej nie zaszkodzi) w końcu takich pakietów używa się w modelach latających rc a tam maja trochę cięższe warunki użytkowania.

Pozostaje tylko sprawdzić w boju na ile kulek ten pakiet starczy.

Nie wiem jak z jej wytrzymałością ale wiem jedno że teraz będę kupował pakiety w sklepach modelarskich a nie a asortymentem asg.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...