Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

plecak z taiwangun


Recommended Posts

OdpuśćSTOPRozpadnie się w rękach lub od samego patrzeniaSTOPJest dużo tematów o wyrobach z tajwanaSTOPACM to skrót od All China Manuf. czyli wyprodukowano w ChinachSTOPUzyj szukajkiSTOPPodziękuj za uratowanie kasy. STOP

Edited by raeone
Link to post
Share on other sites

na raz to może kup taki plecak jest tez w olive. Tańszy od tego z taiwana. Nie miałem go nigdy ale powinien dawać rade.

 

http://armyworld.pl/product-pol-38-PLECAK-65L-FLECKTARN-OLIV-BW-BUNDESWEHR-ORYGINAL-CORODURA.html

Plecak raczej taki sobie: system nośny jest tak zaprojektowany, żeby plecak nosić na kamizelce przeciwodłamkowej i z oporządzeniem w postaci pasoszelek - mamy więc wąskie i wpijające się szelki, szczątkowy pas biodrowy będący zwykłą taśmą z fastexem, raczej średniawo wygodne plecy i ogólnie ciężko to nosić bez wspomnianych części oporządzenia (pasoszelki i kamizelka balistyczna). Dodatkowo wersja oliwkowa jest z cieńszego materiału niż wersja w camo, modele te są też "zależałe" - domyslnie były używane już wiele lat temu, model taki będzie więc już stary - możliwe, że przy bardzo intensywnym użytkowaniu plecak nie wytrzyma. Co prawda lepsze to niż chińszczyzna do jednarazowego przeniesienia sprzętu, ale na wypady się nie nadaje.

Z tanich i przyzwoitych plecaków polecić mogę tylko to: PLECAKI

Link to post
Share on other sites

Tak jak Tony Halik pisał. Biegałem nie raz w BW 65L i nie jest to szczyt wygody. Mankamentem są szelki które dosłownie wżynają sie pod wiekszym obciążeniem. Ja nosiłem kopie Milteca, która jest totalną porażką, w praktycznie tej samej cenie masz używke na kontrakcie która jest o wiele wytrzymalsza w porównaniu do Mil-teca. Jeżeli ten plecak ma być "na raz" to może i bedzie sie nadawal ale osobiscie wolal bym dołożyć do czegoś co ma sens bo taki plecak zapewne wykorzystasz w przyszłosci.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...