Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Odkrycie


Recommended Posts

Pytanie natury technicznej, czemu jest 21+ ?

 

Mniej małoletnich graczy większa szansa na lepszy klimat.

 

Nie ma złotego środka bo niejeden 18-latek będzie się zachowywał lepiej niż 25-latek, ale statystycznie będzie lepiej.

(niestety 18-latki w tych czasach to strasznie mało odpowiedzialni ludzie)

 

*Choć dla stałych bywalców Nyskiego istnieje szansa na wyjątek

Edited by GYVER.
Link to post
Share on other sites
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla ścisłości istnieje prawdopodobieństwo przyjęcia poniżej 21+ ale o tym głównie decyduje stylizacja.

 

Mechanika gry pojawi się na forum w ciągu 2 tygodni ( Dla bywalców Nyskiego - Będzie podobna, trochę uproszczona, ale za to dojdzie więcej leków, apteczek itp)

 

Sporo rzeczy będzie do kupienia za walutę zlotową w barze.

 

Baza wojska będzie mega wypasioną lokacją ( pod względem rekwizytów, wystroju jak i obsługi :biggrin: )

 

Baza naukowców też będzie jedyną w swoim rodzaju (załoga już obsadzona)

 

Chętnych na NPC proszę o przyspieszenie działań ( w zasadzie już większość obsadzona, ale jeśli ktoś ma jakiś dobry pomysł pisać)

Link to post
Share on other sites

oo, apteczki.. kręcisz coraz bardziej tematem Gyver. xD

 

 

Oby tylko wojskowi nie mieli całkiem fortecy bo nam spuszczą manto zdrowe... choociaż.. może w końcu się przyda jakaś karna ekspedycja wojska w głąb Zony.. xD

Link to post
Share on other sites

oo, apteczki.. kręcisz coraz bardziej tematem Gyver. xD

 

 

Oby tylko wojskowi nie mieli całkiem fortecy bo nam spuszczą manto zdrowe... choociaż.. może w końcu się przyda jakaś karna ekspedycja wojska w głąb Zony.. xD

 

 

No dobra niech stracę: będą 3 rodzaje apteczek i 8 rodzajów leków. Zaciekawieni?

Link to post
Share on other sites

Ja się chyba skuszę polatać trochę jako mutek, więc za wszelki możliwy surprise buttsekz z zaskoczenia od razu przepraszam, lubię się kitrać i niczym snork naskakiwać na ofiarę... Co mi szkodzi nazbierać kulek :D A trochę zabawy bez klamki mi nie zaszkodzi.

 

Więc do zobaczenia na stalkerze ;]

Link to post
Share on other sites

Sądzę że sporo uczestników z zapisaniem czekać będzie na wrzesień - w końcu nie wiadomo, jak się wyląduje z zaliczeniami i czy w październiku nie trzeba będzie dziekanów nękać :D

A zapisy do końca sierpnia..

 

POSZUKUJĘ MUTANTÓW

 

Kontrolera

controller1.jpg

 

i

 

Pijawkę

bloodsucker1.jpg

Link to post
Share on other sites

No ja mam tylko kompletny strój Snorka, maska przerobiona nieco, szczęka jest dorobiona, szkła plastikowe i musze tylko skończyć robić plecy, bo zostawiłem to tylko z doszytym kręgosłupem i lekko zabazgrane silikonem czerwonym. Na pijawkę sporo roboty by było, niby da radę spróbować zrobić taki strój, cały wrzesień by był, ale trochę z funduszem ciężko, no i znikać się muszę nauczyć - teoretycznie dałoby radę podjąć tego, ale tu musiałbym iść w koszty trochę. Bo teraz nic a nic nie mam, poza kombinezonem czarnym w domu.Duuużo szycia...

Link to post
Share on other sites

No ja mam tylko kompletny strój Snorka, maska przerobiona nieco, szczęka jest dorobiona, szkła plastikowe i musze tylko skończyć robić plecy, bo zostawiłem to tylko z doszytym kręgosłupem i lekko zabazgrane silikonem czerwonym. Na pijawkę sporo roboty by było, niby da radę spróbować zrobić taki strój, cały wrzesień by był, ale trochę z funduszem ciężko, no i znikać się muszę nauczyć - teoretycznie dałoby radę podjąć tego, ale tu musiałbym iść w koszty trochę. Bo teraz nic a nic nie mam, poza kombinezonem czarnym w domu.Duuużo szycia...

 

Pomyślimy i będziemy w kontakcie

Na chwilę obecną mamy

2x snork

1x pilot

1x kevlar

i czekam na odpowiedź od 4 osobowej ekipy mutków.

 

Impreza pozyskała kolejnych sponsorów, na chwilę obecną są to

Sponsorzy

logo.jpg

 

oscgold%281%29.gif

 

15197081404c17e3fb245e1-634107-wm.jpg

 

banerrokopiacytadelaasg.png

 

logo_NavComm_top.jpg

Edited by GYVER.
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...