Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy sprzęt dla zielonych


Recommended Posts

Albo dozbierajta... Miesiąc 2 różnicy wam nie zrobi. Ja sie napaliłem na asg w listopadzie, mamy czerwiec a ja nadal siedze na zhopie. Więc nie jesteście sami. Latarki sobie odpuśćcie, taka zapalniczkowa jest lepsza. Jak macie sobie robić egzekucje z 30 cm to może lepiej odpuśćcie sobie.

 

 

Gregorian czy sam rozumiesz co napisałeś. Bo inni mogą mieć problemy

Arend

Edited by arend
oczy bolące po przeczytaniu posta
Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teraz jakoś ludzie mają opory z bieganiem z shotgunami. Dziwię się. Gdy ja się początkowo zapaliłem do Airsoftu, a nie miałem kasy - kupiłem pompkę. Postrzelałem się nią parę miesięcy i przeszedłem na elektryka. I tak naprawdę, to właśnie te pierwszych kilka miesięcy najbardziej mi się podobało w całej mojej przygodzie z Airsoftem. Do tej pory zdarza mi się czasami zabrać na strzelankę pompkę zamiast elektryka - bardzo dużo może to gracza nauczyć. Później, gdy przesiądzie się na elektryka, to będzie miał sporą przewagę nad osobami, które zaczynały od elektryków.

 

Polecam pompkę z GA zdecydowanie. Bez problemu da się nią przyjemnie i skutecznie pobawić. Wytrzymałość? Trudno powiedzieć. Mój egzemplarz shota z GA ma na koncie nie więcej jak 500 strzałów. Ale podobnie jak produkty DE i AGM - przynajmniej na parę miesięcy zabawy powinno wystarczyć. Po takim czasie albo wciągniecie się na maksa, albo zrezygnujecie z zabawy (nie tracąc wiele tym samym).

 

Pamiętaj tylko o dobrych okularach ochronnych.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No gdybyśmy mieli tyle kasy i naprawdę byśmy się w tym zakochali to myślę, że mógł bym tyle wydać, ale moją pasją jest muzyka, a chcieliśmy wydać tak 70zł około aby się tylko postrzelać, pobawić. Okulary mamy się tym nie martwimy ;) 300zł jak dla mnie to dużo więc nie bardzo mam tyle do wydania. Kiedyś kupiliśmy takie pompki za 20zł i wytrzymały 2 tygodnie :D Więc myśleliśmy o czymś lepszym ;) ale jak do tych 70zł nie ma nic takiego to nie wiem co mamy począć. Sie jeszcze zastanowimy, ale dzięki wam za pomoc i błyskawiczne odpowiedzi ;)

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Do autora: rad udzielają wam osoby, które używały pompek i wiedzą, że jest to udany zakup. Nie upieraj się na siłe na coś innego jeśli więcej nie chcecie wydać. Ja od samego początku miałem aega ale jak zobaczyłem taką śrutówke i jak ona przyjemnie strzela to, szczerze mnie zafascynowała. Nie wydacie dużo a na podwórkowe pyku-pyku wystarczy. Potrzebne okulary jeszcze chociażby atestowane budowlanki. Być może w miesiąc dojdziecie do wniosku, że jednak lepsze są gry fpp online (też jestem ich fanem) i nie chce się wam aktywnie wkręcać w strzelanie. A z wiekiem będzie praca, pieniądze i możliwości. Sam asg poznałem w 1 klasie gimnazjum gdy TM było w kwiecie wieku, a replik za mniej niż 2k nie znalazłem. Fascynacja usneła i obudziła wtedy gdy wiek był adekwatny. Nic na siłe i wbrew możliwościom.

Link to post
Share on other sites

Ja tam wstą♀piłem do Teamu ASG,kupiłen na allegro mundur w wz.93 za 60 zł OLV za 100zł AK beta specnaz za 100zł od kolegi z teamu i sport mnie wciągnął na maxa,zbieram pieniądze na inną broń w między czasie kupiulem broń krótką,desanty,koledzy z teamu pomagają.

Jest naprawdę fajnie,musisz tylko czegoś bardzo chcieć,jesli chcesz się bawić w ten sposób.

Link to post
Share on other sites

Siema. Już zamówiłem pompkę - MOSSBERG M180 SHORT. Chcę si tylko od was dowiedzieć gdzie i jak się wkłada te magazynki ? bo nie widzę a jestem ciekaw.

I jak się je wyciąga.

Dzieki i Pzdr

Widzę zmianę nastawienia na właściwe od momentu napisania tego posta z chęcią kupienia badziewia do teraz:)

Za takie pieniądze najlepsza decyzja jaką mogłeś podjąć. A co do maga, to nie da się nie załapać gdzie i jak go wkładać, dostaniesz to się kapniesz;)

Link to post
Share on other sites

Znaczy się wygląda to tak (u mnie w m56 DE, ale w GA powinno być identycznie, a jeśli nie to bardzo podobnie): naciskasz "przycisk", na dole otwiera się klapka, wkładasz shella, zamykasz klapkę. Strzelasz, jak opróżnisz magazynek i chcesz go wymienić to naciskasz wspomniany wcześniej "przycisk" i shell z reguły sam wypada na ziemię (czasem tylko trzeba mu pomóc).

 

W shellach występują małe problemy z podawaniem tanich kulek, ale fun jakiego dostarczają całkowicie to rekompensuje :biggrin:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...