Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Duży zasięg/Mała prędkość Warrior L96A1 well


Recommended Posts

Mam problem. Nie wiem czy to jest normalne ale w mojej snajperce http://gunfire.pl/product-pol-1152193784-WARRIOR-I-SNIPER-SET-z-dwojnogiem-luneta-i-montazem-upgrade-.html która ma niby 470fps. spotkałem sie z czyms dziwnym a mianowicie tym że replika ma daleki zasięg max.50m. ale kulka leci bardzo wolno. Raz strzeliłem do celu oddalonego o 40m. zdążyłem przebiec 3metry i dopiero usłyszałem dzwiek kulki udeżajacej w cel opóźnienie nieco ponad 2sek. Czy to normalne??? Moje mp5 ma 340 fps a wystrzelona z 30m kulka dolatuje do celu w ułamku sekundy! :icon_eek2: Może w L-u jest nie uszczelniony tłok czy co? PRoszę pomózcie. !!!

Link to post
Share on other sites

Zrób test strzykawki (sprawdzenie szczelności tłoka) i teflon-fix (uszczelnienie komory hopsiupa).

Jeśli strzykawka wyjdzie, oraz gdy uszczelnisz komorę, to raczej nie powinieneś mieć strat fps. Jeśli wtedy będzie tak samo, to pozostaje Ci się przyzwyczaić.

 

I jeżeli rzeczywiście masz tyle fps, to powinieneś używać kulek coś koło 0.3g.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Tłok nie musi idealnie przylegać do ścianek, od tego ma uszczelkę.

 

Szczelność tłoka sprawdzamy przesuwając go ręcznie przy zatkanym (najlepiej za pomocą palca) wylocie dyszy. Oczywiście najpierw trzeba wyjąć cały cylinder, a z niego sprężynę i prowadnicę. Jeśli nie jesteśmy w stanie wepchnąć tłoka do końca, czujemy opór powietrza, to wtedy występuje tzw. efekt strzykawki i oznacza to 100-procentową szczelność.

Link to post
Share on other sites

[...] to nie jest snajperka [...]

 

I na tym powinniśmy zakończyć ;P

Jak można nazwać replikę która ma zasięg maksymalny 50m snajperką, to tylko wygląda jak snajperka a tak na prawdę nie ma z nią nic wspólnego (mowa o stockowych replikach).

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

To dlaczego nikt się jeszcze nie skarżył na jej zasięg i fps? Poprostu mam pewnie zwalony tłok i tyle

 

A dotego po jaką cholere wydawać 4000zł by miec 10 kilogrmową krowę z zasięgiem 200metrów :hahaha: . W tym sporcie chodzi o taktyke i fajną zabawę a nie o to by innym pourywać ręce! Tak se myśle że 50m(sam mierzyłem) to i tak jest dużo ale kulka jednak leci o 2s z długo a to ma znaczenie.

Link to post
Share on other sites

Pamiętajcie, że wątek dotyczy pytania natury technicznej, a nie wyrażaniu swoich opinii na temat repliki ;).

Co nie zmienia faktu, że macie rację. Wiele elektryków tańszych niż ta "snajpa" ma zasięg całkowity rzędu 50 metrów.

 

Ale skoro autor tematu już kupił tą replikę, to teraz wypada się skupić na tym, by pomóc mu rozwiązać problem.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Pawelo.

Ja mam w snajperce 80 metrów z hakiem zasięgu skutecznego (nie mylić z maksymalnym!) a nie dałem nawet połowy ceny jaką podałeś, tj. 4000zł.

Rozumiem, że Twoja replika może Ci się podobać, jak najbardziej masz do tego prawo i nic nam do tego, ale nazywać taką replikę snajperką? :/

 

"To dlaczego nikt się jeszcze nie skarżył na jej zasięg i fps?"

Dlatego, że ktoś kto w asg bawi się od dłuższego czasu nie kupi takiej repliki (chyba, że jako baza pod snajpę). Zazwyczaj nie tuningowane tanie chińskie snajperki są kupowane przez początkujących. Sam pamiętam jakie repliki wydawały mi się super, z mega zasięgiem i celnością, jeszcze kilka lat temu. Sam je chwaliłem, ale teraz jak na nie patrzę to mi się śmiać chce, że kiedyś taka replikę uważałem za tak dobrą.

 

Edit. Sorki LogaN, że dalej off topuję ale zacząłem pisać tego posta zanim Ty napisałeś swojego, więc go nie widziałem. Z mojej strony koniec OT.

 

 

PS. Teraz na temat:

Nie masz czasem za mocno podkręconego HU? Jak kulka leci mocnym łukiem to zajmuje jej to więcej czasu niż po prostej.

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

I jak coś kupiłem te snajpe i nie wiedziałem że bez tuningu ma słabe osiągi. Sorki za te kłótnie ale nie jestem jeszcze zaawansowany.

Chyba masz rację bo hop up mam nawet mocno podkręcony. Ale nie zwracałem na to uwagi bo było wszystko zgrane idealnie z celownikiem optycznym ;]

 

A można ją jakoś tanio stuningowac byle dobrze i jak najtaniej? Nie dysponuje w tej chwili większą kwotą;/

 

Wkurza mnie to że dałem za snajpe prawie 600 a strzela jak shotgun za 400;/

Edited by CQB-NSr6
Link to post
Share on other sites

Polecam Ci wątek o tej replice, jest dużo info o jej tuningu. Wiem, że G&H robi jakieś części do nich: http://www.repliki-broni.eu/index.html?producent=1

Podstawą w dobrych snajperkach jest bardzo dobrej jakości lufa precyzyjna, jak będziesz miał mnóstwo fps i słabą preckę to nie licz na celność na granicach zasięgu repliki. Taka lufa swoje kosztuje, ogólnie snajperstwo w ASG nie jest tanie ;)

Link to post
Share on other sites

YouDash, mówisz, że nie dałeś nawet połowy...

 

"-LayLax - FIRST - VSR Zero Trigger System + Tłok

-LayLax - FIRST - VSR Teflonowany Cylinder

-LayLax - FIRST - VSR Prowadnica Sprężyny

-Dotaczana głowica cylindra

-LayLax - FIRST - VSR Sprężyna SP170

-Nine Ball - Gumka hop-up do VSR-10 TM

-LayLax - FIRST - Lufa precyzyjna VSR - 430mm

-Luneta 3-9x40 z tubusem i podświetlaną siatką

-Baka na kolbie

-Adapter tłumika king arms

-tłumik 40x330mm king arms

-wzmocniona dźwignia przeładowania

 

595-600fps "

 

Kolejno:

Baza jakieś 700zł

ZT jakieś 600zł

cylinder LL to 300zł minimum

gł cylindra liczę 70zł

sprężyna LL to 60-70zł

ta gumka tez około 70zł

Lufa to chyba cos koło 250zł

Adapter i tłumik w kupie 300zł (pomijając już fakt, że KA nie robi tłumika 330mm)

Rączka przeładowania LL to zdaje się koło 150zl

 

Podsumowując:

2350zł. A brakuje Ci jeszcze prowadnicy.

 

Biorąc pod uwagę, że VSR jest w zasadzie najtańszą opcją na snajperkę to nawet 2000zł nie bardzo wystarczają, taka rzeczywistość :(.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...