Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Chciałbym kupić karabin M4A1. Po przeczytaniu wielu tematów na forum, wybrałem sobie M4 KWA http://www.casg.pl/product-pol-985-Bezkonkurencyjne-KWA-USA-M4A1-Gen2.html

Czy jest coś lepszego w tej cenie (nie więcej niż 1200zł za sam karabin) z emek? Może jakieś G&P?

Myślałem także nad boyi i do tego preclufę systemy i gumkę hop-up, ale nie wiem czy będzie miało lepsze osiągi niż KWA w stocku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Tylko że na taktyczny jest replika KWA LMT, a na casg KWA USA, czyli lepiej i dokładniej testowana (gwarancja niezawodności). Dlatego różnica w cenie. Ja bym brał od KWA USA.

 

Ryzykowne stwierdzenia kolego. Dlaczego ma być niby lepiej i dokładniej testowana? Gdybyś wiedział co to za firma ASG, to byś może inaczej podszedł do sprawy.

Link to post
Share on other sites

@Stalker nie przetłumaczysz :bialaflaga: nikt nie widział tych testów tak twierdzą tylko kojoci, a fama krąży i każdy nowy znawca tematu powtarza to jak mantrę. :hahaha:

Te te ich repliki prawdopodobnie idą prosto z Taiwanu nie zahaczając nawet o USA. Ale zawsze można skasować frajera na większa kaskę wciskając mu bajeczki że to replika z "hameryki".

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...