Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Głośna praca gearboxa


Recommended Posts

Witam, posiadam m16a2 G&G. Oddałem replike do serwisu na wymiane body i gumki. Kiedy replika do mnie przyszła chciałem ją przestrzelać. Emka pracuje bardzo głośno. Czy ta praca gb to przez body? wcześniej miałem body plastikowe i gearbox pracował o weiele ciszej.

Pozdrawiam

gwer

Link to post
Share on other sites

Jeśli gearbox jest dobrze założony to body niepowinno mieć wpływu. GB trzyma się w body na tylnim pinie, środkowym małym pinie, śrubie od prowadnicy kolby i śrubach od chwytu pistoletowego. Jeśli śruby i piny dobrze siedzą, to GB nie ma prawa latać w korpusie.

 

Sprecyzuj dokładnie co jest głośnego ? Słychać zgrzytanie ? Odgłos strzału jest głośny ? Silnik piłuje ? Musisz powiedzieć coś więcej.

Możesz też spytać czy GB był rozkręcany na serwisie. Jeśli nie - to raczej nie jest to sprawa samego gearboxa, chociaz ciężko coś wykluczyć. Zawsze o czymś można niepomyśleć i nie wpaść na to. ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli sam gearbox nie był ruszany to możliwe że silnik nie jest dobrze dokręcony. Poszukaj na tubie filmików z dobrym dokręcaniem silnika, porównaj hałas i jeśli masz podobnie to zastosuj się do wskazówek ze znalezionego poradnika.

 

Tu masz w miarę dobry filmik.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...