Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mikro AEG Glock 18 C od TM


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JarasM a masz może możliwość zrobienia zdjęcia osiemnastki własnie z tą precką z gwintem?

 

Czy ten magazynek będzie pasował do serii TM?

 

http://www.taiwangun.com/index.php?str=product&prId=503

 

Czy ta bateria będzie kompatybilna z Glockiem TM?

 

http://www.taiwangun.com/index.php?str=product&prId=464

 

Co sądzicie o magazynkach i bateriach Cymy.

Link to post
Share on other sites

Pelcu, daj emila to Ci wyślę, bo nie wiem jak tu zdjęcia wklejać a jakoś nie chce mi się czytać instrukcji :)

 

Mag może będzie pasował - z wyglądu jest bardzo podobny, ale w TM wchodzi 30 kulek, a w CYMY 29 kulek. Nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie.

 

Bateria też wygląda bardzo podobnie - ja mam Ni-Cd, 7,2 V, 200 mAh - to co w zestawie z repliką. Tu raczej nic Ci nie pomogę.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Mam 2 pytania:

 

 

1 Czy ktos juz wkladal w Glocka TM baterie od Glocka Cymy?

Czy szybkostrzelnosc spadla widocznie, jaka byla (orientacyjnie) temeratura otoczenia?

 

 

2 Jak sie sprawuje w Glocku TM magazynek od Glocka Cymy?

Czy ma jakies inne wady, po za tym ze miesci mniej kulek?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Magazynki od Cymiaka beda pasowac skoro do mojego cymiaka pasyje hi cap od TM :)z tymi batkami rożnie bywa! TM ma twarszą sprezynę więc bateria cymy może spowolnic szykostrzelosc ale na pewnie nie bedzie to znacząca zmiana<jedynie zmiana bedzie zauważona w portfelu batka cymy jest tańsza>

 

"JarasM" ile kosztuje ta precka?? Czy jest warta swojej ceny??

Link to post
Share on other sites

Magazynki od Cymiaka beda pasowac skoro do mojego cymiaka pasyje hi cap od TM :)z tymi batkami rożnie bywa! TM ma twarszą sprezynę więc bateria cymy może spowolnic szykostrzelosc ale na pewnie nie bedzie to znacząca zmiana<jedynie zmiana bedzie zauważona w portfelu batka cymy jest tańsza>

 

"JarasM" ile kosztuje ta precka?? Czy jest warta swojej ceny??

 

Lufa KM Head 6,04 mm kosztowała 159,00 na Machinegun.Daje wg mnie bardzo dobre skupienie, kulki sie nie blokują. Z 5-6 m jakieś 85-90% kulek z maga siedzi w celu - zmierzyłem przekątne pola zajmowanego przez kulki przyklejone do tarczy żelowej i średnia wyszła 6 - 7 cm. z 10 m wszystko siedzi w tarczy o średnicy 20 cm.

 

I jeszcze jedno - precka wystaje 2 cm poza zamek. Dołączona jest przejściówka na tłumik, która wszystko kryje.

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Mam 2 pytania:

 

 

1 Czy ktos juz wkladal w Glocka TM baterie od Glocka Cymy?

Czy szybkostrzelnosc spadla widocznie, jaka byla (orientacyjnie) temeratura otoczenia?

 

 

2 Jak sie sprawuje w Glocku TM magazynek od Glocka Cymy?

Czy ma jakies inne wady, po za tym ze miesci mniej kulek?

 

Pozdrawiam

 

Jeżeli chodzi o baterię to cymowska poprawia szybkostrzelność jeżeli o temperaturę chodzi wiadomo krócej działa w zimie ale jest ok. A magazynki oprócz różnicy pojemności się nie różnią ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...