Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem Franchi SAS 12 Tactical


Recommended Posts

Siema.Mam problem z moim shotgunem :( . Kupiłem go niedawno był tylko na jednej strzelance. Nie wiem czy to normalne ale bierze więcej niż jedną kulke z shellsa ale strzela tylko jedną a reszta wylatuje po wyjęciu magazynka. I gdy jest tylko jedna kulka w shellsie to nie strzeli -.- Pomóżcie !.

Link to post
Share on other sites

Tak jak Wiciok napisał, to nie jest nienormalnego. Sam w domu posiadam M47 DE i też mi zabiera kilka kulek, a strzela jedną. Tylko w moim dwie ostatnie kulki nie wylatują normalnie, tylko trzeba przechylić replikę do góry nogami.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam, odświeżam temat, ponieważ problem występuje u mnie wręcz nachalnie. Posiadam wersję Franchi SAS 12 strzelającą 3 kulkami i przy prawie każdym przeładowaniu pobiera za dużo kulek i nie da się strzelić. Najczęściej należy wtedy wyjąć magazynek lub kilka razy mocno przeładować ale z reguły kończy się to masą wysypanych kulek i pustym shelsem.

Proszę o pomoc, ktoś wie czego to może być wina?

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Szanowni Forumowicze, zakupiem w piatek. Wczoraj pojechalem z synem postrzelac no i problem. Zaladowalem naboj w full kulek. potem do shotguna no i wlasnie, kilka razy strzelil i koniec. Na jakies 10 wlozonych kul moze 2 strzaly... Brak wystrzalu po kazdym zaladowaniu, a potem kompletnie nie strzelal :-( nie wiem gdzie te kulki, shit. Przeladowuje OK, strzal jest, ale nic z lufy nie wylatuje. w domu uzylem wyciora ktory jest w komplecie, no ale nie wiem, czy powinien przejsc na wylot? Mial ktos z Was podobne problemy? Na forum czytam,, ze to ogolnie git zabawka, wiec moze moj jest uszkodzony? Dajcie znac poprosze!

aha zakupilem ASG Shotgun Franchi Tactical / militaria.pl

Edited by majo777oi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...