Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Heh, cały problem w tym ze nie ma „zwykłego” Glocka 19 KSC. Jest tylko i wyłącznie wersja HW. Nailer chodzi pewnie o to że przy klocku 19 KSC pisze HW i jest cieższy a przy glocku 19 KWA nie i jest lżejszy. To już inna sprawa i informacje są już na ten temat w innym wątku.

 

KaT: domyślam się że to swojego rodzaju skrót myślowy z Twojej strony ale jak sam wiesz(bo zarówno ja jak i Ty wypowiadaliśmy się w temacie o KWA) wzmocnionych części(poza samą rama która jest z innego, cięższego tworzywa) w glocku 19 względem 17 nie ma. Moim zdaniem jest to mit wynikający stąd ze dla ludzi naturalnym jest że nowszy model(dla tych co nie wiedzą: 19 została wyprodukowana przez KSC później niż 17 i 18C) ma jakieś usprawnienia. Nie do końca niestety tak jest choć tradycyjnie nie będę się sprzeczał bo raczej nikt tak do końca tego nie wie.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Heh, cały problem w tym ze nie ma „zwykłego” Glocka 19 KSC. Jest tylko i wyłącznie wersja HW. Nailer chodzi pewnie o to że przy klocku 19 KSC pisze HW i jest cieższy a przy glocku 19 KWA nie i jest lżejszy. To już inna sprawa i informacje są już na ten temat w innym wątku.

 

Tyle ze na camo jest KSC i na machinegun (to ten "zwykly" :]) tez jest KSC. Na machinegun nie pisze HW jest owiele tanszy niz na camo (chociaz teraz sa w rownej cenie bo jest promocja na camo) Ze zdjecia wynika ze sa roznego koloru, a z danych ze sa roznej dlugosci i wagi. A wiec chyba sie czyms roznia :D

 

PS. niedawno zaczalem zabawe z ASG, wiec moge sie mylic (lama jestem) :wink: <- spodobal mi sie glock wiec sie pytam (uzylem opcji szukaj) ale nie znalazlem zeby gdzies pisalo HW ...

Link to post
Share on other sites

Nailer:

Dlaczego na machingunie nie pisze HW? Bo dla niektórych fakt że glock 19 KSC występuje tylko w jednej wersji i jest to wersja ciężka(ponieważ cała dolna rama jest wykonana z innego niż w 17 i 18C, cięższego ABSu) jest oczywisty i nie trzeba o nim pisać.

Na stronie KSC jest co prawda oznaczenie HW ale już np. w menu się tym nie chwalą(pisze tylko G19). Z resztą widać niebiesko na szarym ze glock 19 KSC jest tylko w jednej wersji:

http://www.ksc-guns.co.jp/p_manager/p_mana...disp_goods=A190

 

KaT, JuzekK, Kroffa:

Jeśli już to faktycznie wzmocniona została część numer 10. Pisze „jeśli już” bo tak jak mówiłem wcześniej(i w innych wątkach) wzmocniene tej części to tylko spekulacje a żadna recenzja(choć przyznam że ostatnio trochę zaniedbałem temat bo zakupu już dokonałem) nie mówi wprost ze to właśnie PART #10 została wzmocniona(najczęściej jest napisane jedynie o ogólnych wątpliwych wzmocnieniach). Pisałem w tej sprawie również do RedWolfa:

 

Dear Sir/madam

My name is Adam and I would be grateful if you could answer my

Questions according to KSC Glock 17 and 19. Are there any technical differences between this two models except weight of the lower frame? Are there any reinforced parts in G19 that in G17 are weaker? What about PART #10? Is it more durable in G19 or it is the same as in G17? I am looking forward to hearing from you.

 

Hi

 

both of these models are coming with pretty much the same design

with the mechanism. Similar performance level. The metal slide for both

models are re-enforcing parts.

 

Regards,

Wild Goose

 

 

Hi

Thank you for your quick response. Unfortunately I didn’t

Received clear answer for 2 of my questions:

1. Are there any reinforced parts in G19 that in G17 are weaker?

2. What about PART #10? Is it more durable in G19 or it is the same as

in G17?

I am looking forward to hearing from you.

 

Hi

 

1. No.

2. Its pretty much the same.

 

Regards,

Wild Goose

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

porownaj sobie tez ceny np. na firearms :twisted: zwlaszcze USP Compacta KSC, to juz jest prawdziwa przesada

 

Co do glockow to dwoch moich kumpli ma glocki. Jeden 19 a drugi 17 ( 19 jest KSC a 17 KSC-KWA ) takze poprzygladam sie im i jesli zauwaze jakies roznice to je tutaj opisze

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

30 sekund szukania przez google:

"For the KSC Glock 17/18C and 34and above models). My advice is to get this part along with the metal slide + metal outer barrel."

zrozumieli?

"loading ramp" to część, po której kulki są ladowane z maga do "komory"

kumplowi z teamu zlamala sie ona w g17 (plastikowa byla)

 

tekst pochodzi z Arnie`s Airsoft

http://www.arniesairsoft.co.uk/?filnavn=/r...ck_upgrades.htm

Link to post
Share on other sites

witam... chcialem sie zorientowac... ten glock 17 na camo to ponoc ksc-kwa... a glock 19 hw? to chyba nie ksc-kwa bo jakas duza znizka jest... to odnosnie tego tematu.. rozwiniecie - moze ktos wie cos o tym (kupowal juz tam ta bron?)

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Wlasnie moi kumple tam kupowali i 19 ma oznaczenia glocka wiec jest to chyba KSC ( chociaz sprzedawany jest w pudelku KWA ) natomiast 17 nie ma oryginalnych oznaczen czyli wychodzi na to ze jest to KSC-KWA

 

a co do tych oryginalnych oznaczen to tez bym sie klucil gdyz prawdziwe glocki maja po lewej stronie napis "GLOCK AUSTRIA" a te maja w tym miejscu "MIL SPEC"

Link to post
Share on other sites

kurna... szkoda choc za taka cene nie ma sie co dziwic, zatem i tak go wciagne :D

 

edit/

 

nailer : napisales do camo i oba to KSC KWA czy tylko o ktoregos pytales ? (bo z kontekstu twojego zdania nie wiadomo do konca)

Link to post
Share on other sites

Dzwonilem do camo i mowili troche chaotycznie na temat tych Glockow co maja ,chodziło mi o Glocka 17 za 299.Dowiedziałem sie ze jest to KWA jednak ma oznaczenia typu "made in Austria"...Dowiedziłem sie ze KWA jest importerem na Europe jest to troche niejasne bo na machinegunie roznica jest wyraznie opisana, i wynika z tego ze KWA niema oznaczeń.Jesli ktos ma jakiegoś glocka z camo moze powiedziec czy ma on oznaczenia??

 

Troche OT:

Stolar jakie profesionalne słownictwo a odpowiedz dostałes jakaś skromną;)

 

Pozdrawiam Rumi

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...