Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SR4A1 CARBINE [SRC] gen.III


Recommended Posts

CA to jednak mimo wszystko pierwsza klasa, budżetowa, ale jednak pierwsza klasa (pomijając wersje ECO, które to są syfiaste jak cholera). Zamiast tego SRC, które jest dość czerstwe, lepiej już chyba dołożyć parę zeta do emki KWA/LMT albo kupić przetyraną, ale sprawną emkę G&P i potem sukcesywnie ją sobie pieścić.

Link to post
Share on other sites

Właśnie zakupiłem replikę SRC z II generacji-mp5 fakt, że to nie emka, ale gb mają taki sam. Zaraz wrzucę ją na warsztat i obejrzę bebeszki. Z wierzchu replika robi bardzo pozytywne wrażenie. Zobaczę, czy jest rzeczywiście powód takich najazdów bądź co bądź na firmę co wypuszcza mp5 z stalowym body...

Link to post
Share on other sites

Ok... Replika po przeglądzie już jakiś czas. Ogólnie nie jest źle, ale bebechy kilka słabych punktów mają. Najsłabszym z podzespołów jest tłok- po ok. 2k strzałów na stockowej sprężynie (mierzone 290 fps) widać wyraźne ślady po zębatkach na plastikowym uzębieniu tłoka. Drugim i ostatnim elementem, który budzi moje wątpliwości jest prowadnica (niestety plastikowa, bez wzmocnienia) Wymieniłem obydwie części na: tłok SHS ze stalowymi ząbkami (są tanie i gwarantują długie działanie), prowadke na tę z JG 3 gen (nie do zniszczenia). Przy okazji wrzuciłem sprężynę z jakiegoś chinola i mam teraz 370 fps i pewność, że nic nie padnie.

 

Na plus zasługuje na pewno fakt, że SRC daje teraz w standardzie uszczelnione dysze, metalowe łożyska i silnik na neodymowych magnesach. Moim zdaniem SRC jest to firma, której warto się przyjrzeć (nie miałem jeszcze emek w łapach i nie mogę nic powiedzieć na temat ich wykonania, ale mp5 wygląda solidnie). GB przy wymianie powyższych części na pewno długo będzie służył.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...