Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zupełnie ziolny pierwsza replika ze stajni a&k ?


Recommended Posts

Witam upatrzyłem sobie 2 repliki , które mi się bardzo podobają z wyglądu ale nie wiem co i jak ze środkiem. Powiedzcie mi czy warto w to włożyc kasę ?

 

Z Góry dziękuję

 

Pozdrawiam

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_253&products_id=4907&name=A&K_-_M4_SPR_Short_-_Full_Metal

 

 

a druga z firmy AEG

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_253&products_id=8107&name=AEG_-_M7A1_-_Full_Metal

Link to post
Share on other sites

Ja za moją (używkę) dałem lekko ponad 400zl i śmiga u mnie (tylko wymieniałem gumkę bo precka już była) już prawie rok i zero problemów (GB nie był rozbierany)

Z używkami jest tak możesz trafić albo na dobrą replikę albo na paści które zaraz trzeba będzie robić (z nową masz pewność i gwarancje że trochę pośmiga a nawet jak coś padnie to naprawią)

Link to post
Share on other sites

czarny z białymi oznaczeniami, rozsuwaną kolbą

 

Sory ale jak to mówią głupie pytanie głupia odpowiedź.

 

Chłopie zlituj się, ja rozumiem że jesteś zielony w tych sprawach, ale musisz się jakoś sensowniej określić czego byś oczekiwał po replice, co cię interesuje

 

Jak napiszesz " chciałbym kupić replikę za 800zł co wziąść?"

to będziesz miał takie odpowiedzi jak tutaj, czyli milion, każda inna

 

Napisz co Cię interesuje

 

M4/M16/AUG/G36/L85/seriaAK, przediał cenowy (najpierw piszesz o 800zł a następnie wrzucasz replikę za 870zł) jaki typ rozgrywki by cię interesował(coś do lasu(większa moc = zasięg) czy do budynku(mniejsza moc, poręczność, szybkostrezlność), po wrzuconych replikach wnoszę iż szukasz parasnajperki raczej do lasu i otwartego terenu, do budunków może być za długa, ciasne pomieszczenia preferują krótszą broń(z długą lufą też polatasz, ale nie jest za wygodnie)

 

 

Nikt tu nie jest wróżką, jeżeli nie napiszesz czego potrezbujesz nie otrzymasz konkretnej odpowiedzi tylko to co każdy piszący chętnie sprawiłby SOBIE w takiej kwocie

 

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...