Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.045 Nie strzela, słychać jedynie GB


Recommended Posts

Tak więc mam problem z moją cymką.

 

Jest to moja 1 replika, nic w niej nie grzebałem. Naładowałem baterię, po czym podłączyłem do repliki oczywiscie magazynek z kulkami, podkreciłem maga po czym naciskam spust a kulki nie lecą :/, słychac jedynie stukanie gearboxa. Probowałem kilka razy i pojedynczymi i auto, bez efektu. jedynie za którymś razem na trybie auto wystrzeliła 1 kulka. Jeszcze dodam fakt, że czasem gdy wyjmowałem magazynek wylatywały kulki.

 

Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem wszystko na spokojnie jeszcze raz i okazało się że jest wszystko wporządku, przepraszam za nie potrzebny temat. Pozostał tylko jeden problem, czyli gdy magazynek jest nakręcony na full i wyjmuje go z repliki, to wylatują 3-4 kulki. Czy jest to normalne zachowanie ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam ten sam problem z MP5 od jg. Sprawdzalem na dwoch bateriach i to samo. Efekt podobny jak gdy jest koncowka bateri. Wie ktos gdzie najlepiej zaczac grzebac?

 

 

 

Edit:

 

Sorki dopiero tu zajrzalem: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/114661-replika-nie-chodzi-a-tyka/page__st__20

Wczesniej cos nie moglem znalezc nigdzie.

Edited by Toretto
Link to post
Share on other sites

1. Skręć HU na "0" i zobacz czy wtedy będzie podawał kulki. Być może dystanser jest za gruby i za twardy - za bardzo wypycha gumkę, tak że kulki nie są w stanie się przecisnąć

2. Wyjmij magazynek, odwróć replikę gniazdem do góry i zobacz czy po strzale na semi końcówka dyszy jest widoczna w komorze HU - zbyt długa dysza uniemożliwia kulce wejście do komory.

3. w tym samym położeniu sprawdź czy dysza w ogóle wchodzi do komory. Czasem się tak zdarza (niezmiernie rzadko) że dysza nie siedzi na swoim miejscu w listwie i nie jest przesuwana do przodu przy strzale.

 

Najlepsze i najrozsądniejsze wyjście: jedź z repliką do sprzedawcy (lub ja tam wyślij) na reklamację.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...