Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

replika (toy) 100-200zl


Recommended Posts

Witam,

na wstepie chcialbym zaznaczyc, ze moje pojecie o ASG jest bardo male i bede bardzo wdzieczny za wasza pomoc. Przejrzalem forum jendak i tak wyladowalem tu piszac ten temat.

 

Szukam pistoletu ASG do 100-200zl. TAK, wiem ze znosne propozycje zaczynaja sie od AK 47 cmy ~350zl. NA poczatek chcialbym sobie sprawic cos taneszego, jak mi sie spodoba to zainwestuje.

 

Jakie sa w tym przedziale cenowym sensowne propozycje. Mile widziane by bylo abym nie musial przeladowywac po kzadym strzale. Zasieg 25-35m do postrzelania na dzialce.

 

Narazie sklaniam sie ku np http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1133185140-Rosyjski-Model-47-Legenda.html czy lepiej jednak srezynowy?

 

 

dziekuje za pomoc ; )

Link to post
Share on other sites

Cóż, będę szczery - toto nie wytrzyma raczej pierwszej serii - plastikowy gearbox i generalnie słaba konstrukcja, nawet był na forum jakiś temat o tej właśnie replice... Szkoda pieniędzy.

 

Za takie pieniądze raczej tylko sławetne już shotguny (Klik!). I koniecznie dobra ochrona oczu.

 

Względnie możesz przeszukiwać komis na WMASG, czasami trafiają się całkiem ładne okazje (ostatnio poszła gazowa M92 za 130 pln :) )

Link to post
Share on other sites

Akurat shot podany przez kolegę Arrosa niedostępny, ale tu masz innego. Jak cię wciągnie, to zawsze posłuży jako zapasówka albo na plecach go nosisz na krótsze dystanse (ja tak robię czasem.) No i zasięg przynajmniej taki jaki chcesz...

Edited by Naggaroth
Link to post
Share on other sites

Ale parę tygodni temu nie było go na Krakmanie nawet jako "niedostępnego". Mam wrażenie (i nadzieję) że podobnie jak rok temu, Krakman sprowadza sobie troche strzelb z okazji wakacji.

 

...jeśli tak będzie, kupię sobie jeszcze jedną :icon_twisted:

Link to post
Share on other sites

Miałem tą tzw. Legendę z twojego linku,działała 2 dni :D,a jak już nie działała to od lekkiego stuknięcia poszła lufa.Polecę ci tego glocka,kolega go posiada już ponad rok(oczywiście jako zapasówke) i strzela bardzo ładnie,jak wciągnie cię ASG to kupisz porządną replikę a ta będzie bronią boczną więc się nie zmarnuje.

Link to post
Share on other sites

Tanie elektryki np cm.022, sa po prostu awaryjne z powodu na plastikowy gearbox? Jak z zasiegiem i celnoscia? Na caly sezon tego nie wezme ale na poczatek why not?

 

Nowi nie doradzają nowym. Kolego, czy Ty w ogóle widzisz, co polecasz? Ma tracić kasę, bo replika musię po tygodniu rozwali? :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Ten mossberg od m4 chyba sie za wiele nie rozni? Rozumiem, ze po kazdym strzale musi nastapic przeladowanie z mojej strony, nie dostane nic chocby pol-automatycznego(1-1-1-...)?

 

Różni się zasadniczo. Strzelba jest zaprojektowana do tego, żeby ja przeładowywać ręcznie po każdym strzale. M4 nie. W związku z czym strzelbę przeładowuje się szybko, wygodnie i naturalnie, nie przekładając rąk. W tym M4 tego nie zrobisz.

 

Jaśniej teraz?

 

Za stówę nic półautomatycznego - sensownego! - nie dostaniesz. Nie ma takiej siły. Na osłodę powiem, ze sprężynowe pompki (konkretnie Mossberg'i AGM, tych które linkujesz nie znam) potrafią skutecznie strzelać na 50m, i są bardzo, bardzo ciche. Dobry gracz z takim wynalazkiem potrafi naprawdę tęgo namieszać.

Link to post
Share on other sites

Nowi nie doradzają nowym. (...)

To ja zlozylem ten temat....

 

0.6J z kulkami 0.12g czyli 328fps. Nie wiem jak z zasiegiem, wydaje sie ze 20m powinien przleciec. Co do celnosci nie mam pojecia. Wiem ze moze byc awaryjny. Jest to chyba jedyny tani elektryk, ktory strzela powyzej 0.6J.

Tani elektryk, wiec bede mogl sie troche pobawic i posmakowac. Jak mi sie spodoba to zainwestuje jesli nie to nie.

 

Czy cm.022 spelnie ta^ funkcje? Jesli nei to zdecyduje sie na tego mossberga, ktory byl polecany kilka postow wyzej.

 

btw czym roznia sie kulki 0.12 od 0.2? Ciezsze bardziej precyzyjne?

 

edit

(...)

Co do m4/mossberg chodzilo mi bardziej o osiagi broni. Bo mechanizm wydjae sie byc ten sam tyle, ze w innej obudowie.

do 200zl moge na poczatek dac, aby zobaczyc czym i jak to sie je. Jesli cm.022 nie spelni moich oczekiwan podanych w 1wszej czesci posta, jaka strzelbe mialbym wziasc? Chcialem tego mossberga bo polecono go w tym temacie.

Edited by craby34
Link to post
Share on other sites

Wszyscy Ci odradzają te plastikowe zabawki, a ty dalej swoje. Chcesz, to to weź i nie zawracaj d... Zepsuje Ci się to po kilku dniach (no chyba że będziesz za dużo na niego patrzył i padnie już pierwszego dnia, bo od samego patrzenia potrafi się to zepsuć).

Kup strzelbę, do tego paczkę kulek 0.2, i jakąś dobrą ochronę oczu (np. uvexy i-vo). Ten zestaw na pewno długo Ci posłuży i mimo, że strzelba też będzie plastikowa, to jest to inny mechanizm niż w tym M4 co podałeś i o wiele lepsze wykonanie.

 

P.S. z tym mossbergiem możesz iść już na jakąś porządniejszą strzelankę i nikt Cię nie wyśmieje :)

Edited by GROM.USP
Link to post
Share on other sites

Wszyscy Ci odradzają te plastikowe zabawki, a ty dalej swoje. Chcesz, to to weź i nie zawracaj d... Zepsuje Ci się to po kilku dniach (no chyba że będziesz za dużo na niego patrzył i padnie już pierwszego dnia, bo od samego patrzenia potrafi się to zepsuć).

Kup strzelbę, do tego paczkę kulek 0.2, i jakąś dobrą ochronę oczu (np. uvexy i-vo). Ten zestaw na pewno długo Ci posłuży i mimo, że strzelba też będzie plastikowa, to jest to inny mechanizm niż w tym M4 co podałeś i o wiele lepsze wykonanie.

 

P.S. z tym mossbergiem możesz iść już na jakąś porządniejszą strzelankę i nikt Cię nie wyśmieje :)

 

no spoko : )

 

Wezme w takim razie tego mossberga. Dzieki za pomoc i cierpliwosc.

Link to post
Share on other sites

I na przyszłość (znaczy aż się nie ogarniesz w sprzęcie) omijaj szerokim łukiem wszelkie propozycje replik zaczynające się słowem "profesjonalna"

Pomyśl tez o porządnej ochronie oczu.

Miłej zabawy

Arend

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...