Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Panowie, jest problem. Jakiś tam czas temu dotarło do mnie m4 kwa, ze zmienionym chwytem na magpulowski. I powiem tyle - cos sie dzieje i nie wiem czy to normalna rzecz, nic dziwacznego i nie mam się co martwić. Generalnie - po wystrzeleniu hi-capa krotkimi seriami czy tam szybkim semi - z chwytu silnikowego czuć mało ciepełka. Replike wtwdy oczywiscie da sie trzymac, nie jest to jakas ekstremalna tenperatura. Po prostu malutkie grzanie, czuje to tylko przez gole rece. Stąd więc pytanie - czy to normalne zjawisko?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie. Mocno zależy od silnika. Generalnie na mocniejszych springach, koło 150-170 silniki potrafią się tak grzać. Może jest niewyregulowany dobrze? Może po prostu tak ma. Nie znam KWA, nie robiłem jeszcze żadnej, dlatego spekuluje.

Link to post
Share on other sites

Nie, u mnie się nic nie grzeje, ponieważ nic w niej nie grzebałem i grzebać nie zamierzam (poza wymianą lufy na promyka).

A jeżeli będę musiał grzebać, to dam ją komuś doświadczonemu do zrobienia :)

 

Używam lipo 7,4 15c i mam replikę z drugiej generacji (nie wiem, czy to coś zmienia).

Link to post
Share on other sites

Jak się palce zatną na spuście to zawsze nastąpi nagrzanie silnika repliki :hahaha:

Na twoim miejscu włożył bym ten bezpiecznik z powrotem różnica w szybkostrzelności nie wielka, a w razie zwarcia uchronisz pakiet przed zniszczeniem lub dłonie od poparzenia. Każdy silnik wydziela ciepło w czasie pracy więc lekkie nagrzanie jest normalnym objawem.

W chwycie idą tylko 2 przewody zasilające po bokach silnika, nic więcej tam nie ma. Na tym pakiecie który posiadasz szybkostrzelność repliki jest w granicach normy widać że nie używałeś 11,1v.

Edited by memonic1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...