Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemka. Chcę do swojej Giety wsadzić jakąś lufę precyzyjną. Zastanawiam się na Madbullem Black Python. Problem w tym że jedyny model w okolicach długości lufy stockowej ma 247 mm, a stockowa ma 260 mm. Czy mimo to osiągi repliki zwiększyły by się? Jeśli nie to pomóżcie mi wybrać porządną lufę precyzyjną do mojej giety. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witajcie, mam takie można powiedzieć zielone pytanie dot. właśnie tego tematu, a po co mam zakładać nowy temat i wkurzać tych z działu tuningu :).

Także do rzeczy:

Zamierzam w najbliższym czasie zakupić preclufę do mojej giety od cymy. Zastanawiam się, czy w ogóle opłaca mi się to robić. Czy osiągi mojej repliki miałyby szansę wzrosnąć po zamontowaniu tego oraz zamaskować lufę tym tłumikiem tłumik. Gumka już jest wymieniona, na srebrną guardera. No i ogólnie, nadal jestem zielony, jeśli chodzi o lufy i lekki tuning. Prosiłbym Was o pomoc. Oczywiście szukajka była w użyciu, ale nie znalazłem dokładnej odpowiedzi na moje pytania. Więc, czy preclufa i tłumik będą pasować? I czy jest sens takich wymian.

Pozdrawiam Was i mam nadzieję, że nie zanudziłem Was swoimi wypocinami i że napisałem w miarę klarownie.

Engray.

Link to post
Share on other sites

Ok, fajnie, że dostałem taki miłe i "nieopierdzielające" odpowiedzi :icon_biggrin: To się teraz rzadko zdarza :blush:

W takim wypadku przymierzę się do kupna tego bo jest chyba najtaniej (nawiasem mówiąc ten asgshop jest sprawdzony? Bo jeszcze w nim nie kupowałem, dlatego się pytam). I do tego kulki guerdery 0,25 będą dobre? Bo jak rozumiem nie używać już po wymianie lufy P&J'ów? (bo strzelałem i tym i guarderami i na stockowej lufce nie zauważałem różnicy, a różnica w kosztach jest). I tak na ostatek, jakie uważacie będą różnice w osiągach/celności? Bo muszę coś ogarnąć z tym dystanserem, ponieważ kulki schodzą lekko. Włożyłem wkład od długopisu jak mi niektórzy radzili, ale przy HU 0 podkręcało kompletnie do góry, a jak podkręciłem mocniej to kulki się blokowały. Wiecie może czego jeszcze mogę użyć?

Pozdrawiam jeszcze raz :)

Edited by engray
Link to post
Share on other sites

Hmm, ten o-ring to o to chodzi: http://pl.wikipedia.org/wiki/O-ring?

Bo szczerze mówiąc nic mi ta nazwa nie mówi. I, sory za upierdliwość ale się nie znam - cienki kawałem tzn.?

Zapytam się mojego ojca, on może będzie miał takie coś. Czyli w miarę cienki (tak żeby idealnie pasował do tego wgłębienia w komorze, czy może mieć luzy?)

Mam nadzieję, że to było moje ostatnie pytanie.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tak się robi w SWD A&K - bierzesz o-ring, ucinasz kawałek i masz miękki wałeczek z gumy... Idealny na dystanser. Jak ten wkład jest za gruby, no to raczej dystanser cieńszy od niego powinien być, nie? Zobacz, może się sprawdzi. O-ringi kosztują ok 1zł, jak nie wyjdzie, to mała strata.

Link to post
Share on other sites

A ja polecam biovale. Może i cena wyższa o ok. półtora raza odstrasza, jednak moim zdaniem są one o klasę lepsze, nawet niż G&G. Jeżeli komuś zależy na biodegradowalności, to też powinien się nimi zainteresować.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Siema, sory za UP, ale mam pytanie: zdecydowałem się jednak na tę lufę precyzyjną i ten tłumik. Mam pytanie, dokładnie takie, bo się nie znam a nie mogłem tego znaleźć na forum: wystarczy, że wyjmę starą lufę i wstawię nową oraz przykręcę tłumik i już nic nie muszę robić? Sory, że tak nie składnie: czy lufa w tłumiku nie będzie się ruszać czy coś podobnego czy muszę coś, nie wiem kupić/wsadzić coś do tłumika, aby lufa nie latała w nim, lub ew. nie wypadła (może to są głupoty nie wiem, po prostu nie mam pojęcia).

No i oczywiście wszystkie lufy precyzyjne pasują (tzn. chodzi mi o to, że piszą, że ta lufa jest do AK, ale będzie pasować do mojej giety)? Jak nie to mnie poprawcie.

Sory za długość postu i tego, że nie założyłem tematu osobnego, ale nie mogę zakładać nowych.

No i po prostu chcę przedłużyć swoją gietę, a nie mam tylu pieniędzy na promyka 455mm.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie wkurzyłem Was tym postem :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...