Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szabal

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktoś używa innego LiPo oprócz 300 mah i mieści mu się bez problemu albo z lekkim problemem (tj. podpiłować coś itp.)???? Można jakieś linki itp.?
 2. Halko. Ktoś może polecić fajny tłumik do M14? Moja DMR-ka potrzebuje przed wstawieniem HP trochę dłuższej lufy, a nie mogę namierzyć czegoś co wytłumi, a przy okazji będzie dobrze wyglądać (no i jeszcze podpasuje) ;P Ktoś coś?
 3. Polecam GLOCK CYMY, mam tego wariata, dodaj do niego LIPO i mosfeto to dostaniesz do ręki małą kosiarkę, która z dodatkiem długich magazynków staje się naprawdę poskramiaczem CQB-a i nie tylko, bo zasięg jak na takiego małego GB naprawdę jest porządny. Polecam, jak masz pytania to wal na PW ;)
 4. Wie ktoś czy jest planowana w jakimkolwiek sklepie dostawa tej M40 albo czy gdzieś można dostać?
 5. Kupowane na specshopie także wątpię żeby były to podróbki. Może trafiła Ci się akurat jakaś lepsza seria albo nie eksploatujesz ich tak jak ja, ale już od kilku osób słyszałem o opisanych defektach w tych okularach.
 6. Halko. Od 7 lat bez zmiany używałem ESS ICE, przez ten czas 3 razy wymieniałem szybkę z powodu porysowań. Dwa razy zdarzyło się, mimo że okulary są warte sporo jak wiadomo, że pękły przy łączeniu z "nausznikiem". Oprócz tego pękające noski. Postanowiłem zmienić je na coś innego, nie widzi mi się nowa szybka która pęka po 2 transportach. Pytanie- co polecacie jako zamiennik? Obowiązkowo: - bezramkowe (co najwyżej ramka na górze), - trwałe, - w przystępnej cenie, - nie posiadające opisanych wyżej defektów. Pomóżta chłopaki bo trochę strach biegać w lekko, ale mimo wszystko pęknietych
 7. Tylko ESS z tego co kojarzę ma polaryzowane http://www.esseyepro.com/polarized.
 8. Szalom. Może ktoś polecić naprawdę mocną latarkę czołową, tak do 200 zł?
 9. Wie ktoś, czy któraś, z tych kabur pasuje do cymoglocka? http://www.taiwangun.com/cytac?campaign-id=13 Tudzież, czy poleci ktoś inną polimerową, coś w ten deseń cenowy? Nie chce mi się na IMI wydawać :p Zależy mi, żeby miała zabezpieczenie na guzik i można ją było na MOLLE zamontować.
 10. Odkopię temat! Wyjeżdżam w poniedziałek na wakacje do pracy do Edynburga. Jest ktoś może z tych okolic Glasgow - Edynburg i byłby w stanie podpowiedzieć gdzie, jak i co, tudzież zabrać mnie na tamtejszą strzelankę :P ? Czekam na kontakt ;)
 11. Tak, ale to konwersja bardziej do szturmówek niż DMR-ek, nie wyciśniesz z niej tak dobrych osiągów jak z pełnego HP gb :P
 12. Soory, że dopiero teraz odpisuje. Pisałem z nimi i dowiedziałem się, że po najbliższej serii replik którą wydadzą będą pracować nad SWD. Także pewnie w ciągu roku już będzie. AEG? No i bardzo dobrze, wsadzi się do środka Polarstara który w te wakacje wyjdzie i miodzio :icon_lol:
 13. Nie no to wiesz, oszukiwać nikogo nie zamierzałem bo wiadomo, że coś takiego nie przejdzie. Trudno, trzeba coś będzie kombinować ;/ Najpierw i tak trzeba poczekać na SWD od E&L.
 14. Polecam Specne, dla mnie super repliki, na pewno sto razy lepsze od bojca.
 15. Kiedyś z nimi pisałem, to właśnie dostałem super ofertę, płatność przez paypal i wysyłka kurierem itp. tylko pytanie ile cła i czy w ogóle na to naliczą, a dodatkowo czy to w ogóle przez granicę przejdzie :/ Trzeba się będzie kiedyś na wycieczkę wybrać XD
×
×
 • Create New...