Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw do lasu dla początkujących, 1000zl/osoba


Recommended Posts

Od paru godzin czytam forum i ciężko jest mi znaleźć jakieś konkretne informacje a mianowicie chodzi mi o zestaw plus, minus 1k pln. Jest nas około 5 osób gotowych wydać kasę, żeby pobiegać troszkę po lesie i odstresować się. Nie jesteśmy maniakami militariów więc nie zależy nam na dokładnym odwzorowaniu replik z oryginałami itp. Największy nacisk kładziemy na solidność wykonania (żeby po 3 upadkach broń się nie rozsypała) oraz skuteczność (żeby dało się z tego kogoś ustrzelić). Mamy zamiar po jakimś czasie dołączyć do klubu asg z okolic więc dobrze by było, żeby broń spełniała jakieś standardy. Głównie proszę o pomoc w wyborze broni takiej do 800pln, ale jak ktoś przekona mnie, że warto wydać więcej lub mniej to mogę ulec. Osprzęt ma dla mnie tez duże znaczenie, ale jestem w stanie sobie sam poszukać odpowiedniego ubioru, gogli itp. Z góry dziękuję za pomoc i jak czegoś nie sprecyzowałem to pytajcie śmiało.

Link to post
Share on other sites

A ja radzę od pomyslenia nad stylizacją: Ameryka, Polska, Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Francja? W zależności od tego dobieracie sprzęt. Oczywiście można się tego nie trzymać, ale wtedy doradzenie wam czegoś jest trudne, bo to jak pytanie, które auto kupić.

Link to post
Share on other sites

Mając tego tysiaka kupiłbym:

 

M4 P&J czy tam Cymowskie AK, te drugie nieco lepsze, choć jak ktoś jest zakochany w emkach, to wiadomo ...

 

Do tego w parę osób, kupił Imax'a B6. Niby nic, ale ten mały prostokąt uratuje życie wielu batkom. Te dodawane do chińczyków to straszna loteria, oj straszna. W razie czego, bądźcie gotowi na kupno nowych baterii.

 

Zaczynacie, więc zwykły, tani mundur, skoro nie chcecie jakiejś tam jednostki odwzorowywać, wystarczy. DPM albo Flecktarn, dowolnie. Oba równie dobre i tanie jak barszcz.

 

Z okularków macie jeszcze tańsze niż barszcz SPECS'y na allegro za magiczną kwotę 12 zł. I uwaga ... cena to nie wszystko. Samo to, że kosztują 12 zł nie znaczy, że macie je wykluczać, bo ... jest to masówka robiona dla amerykańskiej armii. Nie ma mowy o pęknięciu. Okularki spełniają te same normy co i takie za 200 zł.

Link to post
Share on other sites

Proszę Cię, za 1000 zł KWA? 960 kosztuje klasyczne M4, do tego batka i ładowarka ... na pewno zmieści się w tysiaku? Sam mam KWA i jest to świetna replika, ale niestety koledze na to nie starczy.

 

Gosc ma 800-1k do wydania a Ty mu M4 PJ polecasz?! Smiech...

Uprzejmie proszę o czytanie ze zrozumieniem, te 1000 zł to cena za CAŁY zestaw, nie za replikę.

Edited by MarinesPL
Link to post
Share on other sites

Ja za 1000zł brałbym:

Jeśli chcesz duży zasięg bierz AK cymy nowej generacji.

Do cqb giete Jg lub cyme z downgradem, p90 ACM lub jakąś mp5 Cymy.

Pod względem wykonania najładniejsze są ak boyi w tym przedziale cenowym.

Rękawiczki BW.

Okularki obojętnie jakie z jasną szybką i atestem+antifog.

Mikroprocesorówke, na początek starczy BCH001.

Jeśli chodzi o mundur, rozejrzyj się za czymś kontraktowym, kupcie wszyscy 1 kamuflaż a będzie najfajniej. Myślę że na początek rodzaj kamuflażu nie będzie grał dużej roli więc bierzcie co Wam się podoba.

Dopiero na końcu myślcie o jakimś helikonie a na milteca nawet nie patrzcie.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za odpowiedź w temacie oraz pmy.

 

Na razie zestaw wygląda tak:

CM.048M [CM] (zdecydowanie wole broń typu ak, ewentualnie repliki Niemcy/Austria, amerykany dla mnie odpadają)

Bateria AEG - 8,4V 1500 mAh - Stick - Firefox

Ładowarka Mikroprocesorowa Automatyczna - BCH001 lub

IMAX - Ładowarka Mikroprocesorowa - B6 - z zasilaczem

Gogle Taktyczne Bolle X1000 - STD

Mundur/Rękawice pewnie kupie gdzieś na miejscu, żeby przymierzyć itp

 

Jak macie jakieś wątpliwości to piszcie, bo ja jestem zielony - nie wiem nawet czy ten akumulator pasuje do tego modelu broni i czy nie warto kupić czegoś o większej pojemności, też żeby drastycznie nie zwiększył masy zestawu. Co do ładowarki raczej weźmiemy IMAX B6, nie chcemy czegoś w stylu "na razie wystarczy" bo jest to strata kasy kupić coś słabego a potem wymieniać na lepsze, chyba, że naprawdę nie trzeba wydawać więcej kasy a będzie się miało praktycznie to samo. Co do gogli nie wiem czy nie przesadziłem, jednak to 200zl.

 

Jeszcze jedno pytanie laika: czy kominiarka wystarczy, żeby nie stracić zębów ?

Link to post
Share on other sites
Guest Rengi

Żeby nie stracić zębów wystarczy trzymać buzię zamkniętą:), ale na początku może być z tym problem w związku z ogólną podjarką związaną z bieganiem z karabinem.Najpewniejszą ochroną zębów jest maska typu Stalker, ale nie każdemu odpowiada wygląd psa w kagańcu:), ja osobiście używam grubo złożonej arafatki,trzymam ją przewiązaną na szyi i wciągam ją na usta jak zaczynają lecieć kulki w moją stronę:).Z kominiarką jest problem taki ,że może powodować szybsze parowanie okularków/gogli(wciągnięta na nos).

Edited by Rengi
Link to post
Share on other sites

AK74 cymy 040 -650 zł

Mundur fleka - 70 zł

okulary - 25 zł

paka kulek 50 zł zł

 

 

i starczy !

 

jeśli to jest pierwsza replika polecam jak najbardziej chińskiego producenta, jeśli znudzi się strzelanie spokojnie będzie mógł ją odsprzedać przy utracie ok 200 zł po roku.

Link to post
Share on other sites

Lekka zmiana planów odnośnie kasy, po konsultacjach mamy do wydania 1300pln na samą broń. Czekam na propozycje. Obojętna nacja broni - liczy się dla nas najbardziej skuteczność i niezawodność. Głównie las, ale możliwość zmniejszenia mocy do innych warunków też by nie przeszkadzała.

Link to post
Share on other sites
Guest Rengi

Lekka zmiana planów odnośnie kasy, po konsultacjach mamy do wydania 1300pln na samą broń. Czekam na propozycje. Obojętna nacja broni - liczy się dla nas najbardziej skuteczność i niezawodność. Głównie las, ale możliwość zmniejszenia mocy do innych warunków też by nie przeszkadzała.

 

 

ASG/KWA m4 lub m16 w wersji orisowanej lub nie (każda mieści sie w tym przedziale cenowym) replika I klasy, bardziej pancernego szkieletu gearboxa chyba się nie produkuje, u nas w teamie są 3 wszyscy są zadowoleni. Stockowo przystosowane do sprezyn m150 i bateri LiPo, jednak przy wymianie sprezyny na mocniejsza zaleca się wymianę tłoka (koszt 50 zł)-jedyna część która może się popsuć przy tuningu:)

Link to post
Share on other sites

Za taką kasę masz m4 g&p !. Rengi dobry agent poleca ASG firme w tym przedziale cenowym :bialaflaga: . http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4146 .

 

Bardzo proszę :)

 

Ale skoro nie chcesz amerykanki to akaczka trzeba znaleśc .

 

Może to ? http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=764&name=Tokyo_Marui_AK_47

Edited by Asia213
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...