Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moje wątpliwości M4 KWA


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

500 może nie, ale na m120 mam taki sam zasięg jak kolega z m140 :D tylko że on coś tam kombinował i coś ma ze szczelnością... Dobra mniejsza z tym, zobaczymy jak to będzie nie zaśmiecam już tematu.

Ja mam KWA m4 ze sprężyną 130, mosfet tłok z metalowymi zębami, reszta stock- mam 494 fps na chrono- nie Coyotów, innym (wg nich było 500 z odchyleniem +- 2 fps), aż poszedłem sprawdzić. Co lepsze, kiedy się pytałem, jaki wynik osiągnę na 130 (pytałem się przed wymianą- dostałęm odpowiedż - na m16 KWA 500- na m4 5-10 fps mniej. Tak więc skazany jestem na pętanie się na tyłach- II linia natarcia co może i dobrze bo szybkim truchtem zbliżam się do 50-tki i szybko nie biegam. Lipo 7,4- 16 RPS, zasięg- mierzony taśmą przerażające 75 metrów (tak daleko już kurczę nie widzę -:)

Link to post
Share on other sites

Teraz to nie wiem co powiedzieć....ok.500fps na m130... A jakiej firmy polecisz sprężynę??

 

żadnej nie polecam bo się na tym nie znam. Sprężyna została wymieniona na (tak jest napisane) m130 G&G armament oznaczenie dodatkowe #G-07-056. Może te sprężyny mają jakąś większą moc hm, ale o tym niech powiedzą ci, którzy się znają

 

dokładnie ta

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=948

Edited by minimi
Link to post
Share on other sites

Ja w poście nr. #11 podałem dane z bardzo podobnej średnicówki, do tej, co we wcześniejszym poście pokazałem przykładowo na allegro.

LMT Defender Patrol Carbine (M4 Commando) ASG/KWA z Capri ma lufe 6,12mm, body z ABSu. Ale i tak kupiłem, bo lufę wymieniłem na preckę promka 300mm, a body i tak nie ma szans żeby pękło czy coś, trzeba mieć na prawdę wielkie umiejętności, żeby polamać body :P

Jak ktoś się wacha nad kupnem tej wersji, tylko dla tego, że jest z ABSu, to ja powiem że specjalnie kupiłem tą wersję, żeby mieć lżejszą replikę do CQB (jedynie GB strasznie cieżkie^^)

Link to post
Share on other sites

Ja w poście nr. #11 podałem dane z bardzo podobnej średnicówki, do tej, co we wcześniejszym poście pokazałem przykładowo na allegro.

LMT Defender Patrol Carbine (M4 Commando) ASG/KWA z Capri ma lufe 6,12mm, body z ABSu. Ale i tak kupiłem, bo lufę wymieniłem na preckę promka 300mm, a body i tak nie ma szans żeby pękło czy coś, trzeba mieć na prawdę wielkie umiejętności, żeby polamać body :P

Jak ktoś się wacha nad kupnem tej wersji, tylko dla tego, że jest z ABSu, to ja powiem że specjalnie kupiłem tą wersję, żeby mieć lżejszą replikę do CQB (jedynie GB strasznie cieżkie^^)

 

Właśnie waham się nad zakupem ze względu na plastik. Ale skoro mówisz, że ten plastik, żeby połamać to trzeba mieć specjalne zdolności to chyba wezmę jednak to z abs zaoszczędzę 240zł więc będzie na ochronę oczu i kulki.

PS: Nie wiem czemu ale ten z metalowym korpusem waży 2940g a z plastikiem 3086g :blink:

Edited by Matajo
Link to post
Share on other sites

PS: Nie wiem czemu ale ten z metalowym korpusem waży 2940g a z plastikiem 3086g :blink:

 

Różne sklepy, różnie ważą...

http://www.asg.com.pl/LMT_Defender_Patrol_Carbine_M4_Commando_ASGKWA,p,5236.php

http://taktyczny.com/asg,655,karabin_szturmowy_defender_patrol_carabine_aeg_pl_lmt_kwa.html

Z kąd się wzieło prawie 900gram różnicy??

 

Jak cienko u Ciebie z kasą, to popatrz się też na używki, może wychapiesz coś fajnego...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...