Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36c za 300 zł?


Recommended Posts

4 tysiące kulek w 2 lata, czyli 2 tysiące w rok, czyli 165 kulek na mieściąc? 1/3 hi capa na miesiąc? No to przebieg jak zerowy.

 

Lesio też zależy bo replika mogła rok leżec albo dłużej i miec to wystrzelone w pól roku , nie wspominając o tym czy gościu jest kumaty i nie strzelał serii po 40 kulek. A wiadomo jak replika leży przez rok i się jej nie przesmaruje i się zacznie strzelac może się coś posypac nie ? A więc sypnie mu coś i naprawa wyjdzie go tyle jak by dołożył do tych 300zł ze 150-200.

 

 

A co do założyciela na tą chwilę mogę ci powiedziec , że wszystkie uszczelki będą do wymiany nie mówiąc o bateri. A tak po za tym zastanowił bym się nad gietą słyszałem , że są problemy z serwisowaniem .

 

Tak , że nie wiem czy jest sens kupowac .

 

Tyle ode mnie

Link to post
Share on other sites

**A tak po za tym zastanowił bym się nad gietą słyszałem , że są problemy z serwisowaniem . **

 

O jakie problemy z serwisowaniem Giet mówisz? Byłem posiadaczem dwóch Giet i przy żadnej nie miałem problemów z serwisowaniem.

Kilku moich znajomych posiada Giety i też nie ma problemów.

 

 

@burn26, 9/10k kulek to nie jest straszny przebieg dla takich replik. Za 250pln można ryzykować.

Edited by Kulisz
Link to post
Share on other sites

A niby skąd mamy wiedzieć czy warto kupować te repliki. Czy poza ich właścicielami ktoś je widział, sprawdzał w działaniu. Ceny są dość przyjazne, i jeżeli ufacie kolegom którzy je sprzedają to czemu nie. Bardziej na waszym miejscu bym ufam kolegom których znacie od lat niż imbecylom z forum których na oczy nie widzieliście. Bo co o tych replikach może powiedzieć taki 4Fiter który na tym forum poza zebraniem bana nic sensownego nie zrobił.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...