Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 KWA czy M4 ICS ?


Recommended Posts

Przecież to jeden kit, wszystkie emki (danej serii/firmy) na tych samych bebechach jadą ;p no... chyba, że wersja inna.

Ja bym wziął (i wziąłem) KWA... Choćby ze względu na dostępność części :P

 

Obie strzelają dobrze i są w miarę dobrze wykonane zewnętrznie ;p

Edited by PiotrqŚ
Link to post
Share on other sites

Koledze nie chodziło o to że KWA i ICS to te same bebechy tylko o to, że ISC w tamtym temacie ma te same bebechy co ta którą ty chcesz kupić :)

Ja bym się skłaniał ku KWA na starcie jest już wzmocniony i ma bardzo dobre opinie, pełno tego na forum że te emki mają "pancerny GB" i wgle są nie do zajechania. Wszystko jest w temacie :)

Link to post
Share on other sites

W KWA? No co ty... to są repliki lipo ready, tzn. bez straty gwarancji można użyć i 11,1V. Nie wiem po co Ci Firefox, skoro masz lipo, które są i tańsze i mocniejsze i mniejsze ...

 

Ni-Mh to maksymalnie 1200 mah, może od biedy weszłoby i 1500, ale nie jestem pewien.

Link to post
Share on other sites

ktoś pisał że podczas strzelania trzeba coś sprawdzać , żeby bateria się nie psuła

 

czy bateria lipo o napięciu 7,4 będzie wystarczająca ? czy może za słaba na emkę ?

 

chodzi o ROF głównie , no i czy taka batka jest wstanie naciągnąć sprężynę

 

http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_li-po_li-ion_lifepo4/akumulator_li-po_2100mah_7_4v_15c_firefox-1813.html ta batka będzie ok ?

 

http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_li-po_li-ion_lifepo4/li-po_alarm_firefox-1869.html plus takie coś :)

 

i takie :) http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_li-po_li-ion_lifepo4/zabezpieczenie_pod_napieciowe_uvp_firefox-2166.html

 

Chociaż to ostatnie jest tylko do batek o napięciu 11,1.Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Spokojnie. Ja na 7,4V modelarskim i wtyczkach t-deans mam ponad 20 k/s. Od biedy możesz kupić miernik napięcia. Mam aku 1800 mAh, po pierwszych strzelankach z lipo, gdy nie udało mi się ich nawet do połowy rozładować (hmmm... wywalam średnio 1000 kulek), odłożyłem miernik na szafkę. Zmień wtyki na T-Deans, poprawi Ci rof oraz zmniejszy reakcję na spust. Do tego usuń bezpiecznik, zbędny opór.

 

Edit. Nie kupuj Firefoxów, to drogie i słabe batki, do tego bez gwarancji. Szukaj akumulatorów modelarskich, tańsze, lepsze oraz mocniejsze. Jedyny problem to fakt, że musisz w nim zmienić wtyczkę, ale w sklepie modelarskim zrobią Ci to za 5 zł. Od siebie polecam pakiety Zippy i Turnigy.

 

Do KWA wchodzi maksymalnie lipo 1800 mah. Oczywiście do chwytu przedniego.

Edited by MarinesPL
Link to post
Share on other sites

Wtyczki T-deans poprawiają trochę parametry, ale w większości ich cudowne działanie to placebo. ;) Wiem, bo użytkuję.

 

Natomiast mają tę zaletę, że nie rozpinają się podczas zabawy. Tylko, żeby je zamontować, trzeba bawić się z lutowaniem.

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

Spokojnie. Ja na 7,4V modelarskim i wtyczkach t-deans mam ponad 20 k/s. Od biedy możesz kupić miernik napięcia. Mam aku 1800 mAh, po pierwszych strzelankach z lipo, gdy nie udało mi się ich nawet do połowy rozładować (hmmm... wywalam średnio 1000 kulek), odłożyłem miernik na szafkę. Zmień wtyki na T-Deans, poprawi Ci rof oraz zmniejszy reakcję na spust. Do tego usuń bezpiecznik, zbędny opór.

 

Edit. Nie kupuj Firefoxów, to drogie i słabe batki, do tego bez gwarancji. Szukaj akumulatorów modelarskich, tańsze, lepsze oraz mocniejsze. Jedyny problem to fakt, że musisz w nim zmienić wtyczkę, ale w sklepie modelarskim zrobią Ci to za 5 zł. Od siebie polecam pakiety Zippy i Turnigy.

 

Do KWA wchodzi maksymalnie lipo 1800 mah. Oczywiście do chwytu przedniego.

a skąd masz tą batke ? Szukałem, nigdzie nie mogę znaleść 1800mah na 7,4 jeśli wiesz gdzie ją znajdę proszę o linka :)

Link to post
Share on other sites

Tamiye się przepalają, plastiki w nich pękają, te od rozpinania, oraz dziadowo przewodzą prąd - wystarczy, żeby przejśc na t-deans.

 

Turnigy mam z emodel.pl, niestety niedostępna już. Masz na tej stronie jeszcze pakiet 7,4V 1800 max force firmy emodel. Porządne lipo.

 

Zippy kupilem na allegro, za magiczną kwotę 40 zł. Także polecam.

 

Mozesz jeszcze sciagnac z hobbykings.com, tanie wysyłki, paczka szybko dochodzi, natomiast same ceny i wybór pakietów - fantastyczne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...